نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

به مناسبت هفته تربیت بدنی المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ ای دبستان ولایت ۲ افتتاح شد

به مناسبت هفته تربیت بدنی المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ ای دبستان ولایت ۲ افتتاح شد


همزمان با آغاز هفته تربیت‌بدنی، "زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد از افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه‌‌ای دبستان ولایت ۲ بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد، بر رعایت دقیق دستورالعمل‌ های بهداشتی تاکیده کرد و گفت: اقدامات این چنینی پس از حدود دو سال دوری دانش‌آموزان از مدرسه، برای تقویت روحیه و نشاط آن‌ها بسیار تاثیرگذار و مهم است.

"زهره امیرچقماقی" افزود: امروز اهمیت ورزش در همه ابعاد بر کسی پوشیده نیست و همه مسئولان نظام بر ترویج این امر تاکید دارند.

وی بیان داشت: در شرایط موجود ضروری است نگاه خود و دانش آموزان را به تربیت بدنی تغییر دهیم و سطح آگاهی دانش‌آموزان و خانواده‌ها را در رابطه با اهمیت ورزش افزایش دهیم، خصوصاً اینکه در شرایط شیوع ویروس منحوس کرونا و قرنطینه خانگی نیاز به فعالیت‌های ورزشی جهت ایجاد روحیه نشاط و شادابی، کاهش استرس و جلوگیری از چاقی و اضافه وزن ضروری است.

"امیرچقماقی" با تاکید به این نکته که توجه به ورزش، توجه به سلامتی جسم و روح انسان است گفت: در این زمینه خانواده های عزیز باید بیش از دیگران به این مسئله بپردازند و در نظر داشته باشند که آنان پرورش دهندگان نسل های آینده هستند، به همین خاطر نه‌تنها یک روز یا یک هفته بلکه تمام ساعات زندگی باید توجه به این مهم، مد نظر باشد.

لازم به ذکر است این المپیاد با همکاری انجمن سفیران راز تندرستی، در چهار رشته و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.