نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

به مناسبت روز جهانی ماما از ماماهای مرکز درمانی فرهنگیان تجلیل به عمل آمد

به مناسبت روز جهانی ماما از ماماهای مرکز درمانی فرهنگیان تجلیل به عمل آمدبه گزارش روابط عمومی ناحیه یک ، به مناسبت روز جهانی ماما ، از دکتر زنان و زایمان و ماماهای مرکز آموزشی و درمانی فرهنگیان  توسط مدیر آموزش و پرورش نایه یک تجلیل به عمل آمد.

نوزاد اولین نگاه معصومانه اش را به تو هدیه میکند و تو اولین کسی هستی که گریه اش را صبوری می کنی، صبوری و معصومیت بدرقه راهت ای ماما،روزت مبارک ای سراپا سبزی که اولین نگاه، اولین نفس، اولین لبخند، اولین فریاد، اولین شوق و اولین عشق را نظاره گری

ماما وظيفه مهمي در مشاوره و آموزش بهداشت، نه تنها براي زنان بلکه براي خانواده و جامعه دارد. علاوه براين وظيفه ي اصلي ماما  آموزش دوران بـارداري و آمـاده کـردن والدين براي پذيرش وظايف پدري و مادري است كه مي تواند به وظايف و مسئوليتهاي بيشتري همچون  تنظيم خانواده و مراقبت هاي کودک و در بعضي از موارد موارد، به مشاوره در مورد بيماريهاي زنان نيزگسترش يابد.

پس از تجلیل از ماماهای گرانقدر "عبدالحمید صابری"مدیر ناحیه یک  به همراه آقایان "عباس جعفری" معاون پژوهش و نیروی انسانی و "جلیل زارع" رییس کارگزینی و "علی محمدی" مسئول روابط عمومی ناحی یک ،از فضای بازسازی شده به اتفاق "دکتر ایمانی"رییس مجموعه درمانی بازدید بعمل آوردند که با زحمات دکتر ایمانی و همکارشان تحولی در مجموعه ایجاد نموده اند

روابط عمومی ناحیه یک از طرف کلیه همکاران فرهنگی متن زیر را به دکتر ایمانی و همکاران خدومشان تقدیم می دارد:

جناب آقای "دکتر ایمانی" رییس مجموعه آموزشی و درمانی فرهنگیان یزد

تلاش خالصانه و صادقانه شما آینه وظیفه شناسی و پژواک دانائی و تعهد است. نتیجه بذر و تلاش و کوشش شما، درخت امیدی است که به بار می نشیند و نوید بخش آینده ای پرنشاط و زیباست و نیل به آرزوهای بزرگ ملی ، نیازمند فکر روشن ،عزم راسخ ، اراده ای استوار و شجاعت و اخلاص است.

شایسته است با توجه به رضایت همکاران عزیزمان و عملکرد صورت گرفته در جهت ارتقاء بهره وری برنامه های مرکز درمانی آموزشی فرهنگیان و سایر فعالیتها و خدمات اثر بخش جنابعالی در راستای پیشبرد ، ساماندهی و بهبود وضعیت ،صمیمانه تقدیر نموده و از درگاه ایزد منان توفیقات روز افزون جنابعالی و همکارانتان  را در ظل توجهات ولیعصر (عج) مسالت می نماییم.