نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری یادواره سردار مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی در دبستان پسرانه معلم

برگزاری یادواره سردار مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی در دبستان پسرانه معلم


در ایام شهادت حضرت زهرا(س) و به مناسبت فرارسیدن ۱۳ دی ماه روز جهانی مقاومت، مراسم یادبود اسطوره‌ی ماندگار ایثار و مقاومت در مسیر حق و عدالت و دفاع از مظلومان جهان، شهید سپهبد "حاج قاسم سلیمانی" در دبستان پسرانه معلم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، "زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه گفت: شهید سلیمانی الگو و اوسوه همه ی ما ایرانیان است.

وی ارادت ویژه سردار بزرگ اسلام را به حضرت فاطمه(س) یادآور شد و گفت: شهید سلیمانی نماد بارز عزت، غیرت، اخلاص، استکبار ستیزی، دفاع از مظلوم و وطن پرستی بود.

"امیرچقماقی" افزود: با توجه فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) سردار سلیمانی الگوی بین المللی مقاوت بود که امنیت را نه تنها برای کشور خودمان بلکه تا کیلومترها آن طرف تر در مرزهای محور مقاومت ایجاد کرده بود.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک اظهار داشت: سردار سلیمانی برای خدا کار می کرد و اخلاص ایشان عامل عزیز شدن و نفوذ در قلب ها بود.

وی با اشاره به صفای باطن سردار دلها که عامل نورانیت چهره ایشان بود اظهار داشت: صلابت و اقتدار ایشان مثال زدنی بود به شکلی که حتی اسم ایشان لرزه به اندام دشمنان می انداخت.

بیان خاطرات توسط "انصاریان" از مدافعان حرم و راوی مراسم، ذکر مصائب حضرت فاطمه زهرا(س) و مداحی و زیارت عاشورا از دیگر برنامه های این یادواره بود.

لازم به ذکر است این مراسم به صورت پخش زنده در فضای مجازی و کانال مناسبت های ملی مذهبی  شبکه شاد پخش شد.