نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه والدین کم سواد یا محروم از سواد

برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه والدین کم سواد یا محروم از سوادبه گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، با توجه به نقش و اهمیت برگزاری کارگاه های آموزشی - توجیهی در پیشبرد اهداف سواد آموزی و تسهیل در فرایند جذب و آموزش سواد آموزان، اداره سواد آموزی این مدیریت اقدام به برگزاری اولین سری از کارگاه های آموزشی ویژه والدین کم سواد یا محروم از سواد دانش‌آموزان منطقه آزادشهریزد نموده است.

این کارگاه در مرکز یادگیری محلی دکتر بهادری واقع در دبستان اسلامی فقیه خراسانی وبا حضور سیدعلی قریشی معاون سواد آموزی اداره کل، محمدحسن محمدی رئیس اداره سواد آموزی استان، خدیجه پاپوش رئیس اداره سواد آموزی و مهدی رنجبر کارشناس مسئول اداره سواد آموزی و مدیران مراکز یادگیری ناحیه یک برگزارگردید.

روحی پناه مدرس کارگاه به اهمیت نقش خودباوری و مثبت اندیشی و توکل به پروردگار در پیشبرد امور و موفقیت در کارها اشاره نمود.

وی شکر نعمت، خودسازی و تلاش برای کسب علم مفید را مقدمه زندگی سالم وسازنده و معنوی دانست

در حاشیه این کارگاه معاون سواد آموزی استان از کلاس درس آقای کربلایی، آموزش دهنده سواد آموزی ناحیه یک که در مرکز یادگیری محلی دکتر بهادری برگزار می گردد، بازدید به عمل آورد و از زحمات همکاران سواد آموزی ناحیه یک و آموزش دهندگان گرامی قدردانی نمود.