نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری ویژه برنامه انتخابات انجمن اولیا و مربیان

برگزاری ویژه برنامه انتخابات انجمن اولیا و مربیان


ویژه برنامه‌ انتخابات انجمن اولیا و مربیان در سامانه شاد به صورت زنده از کانال انجمن اولیا و مربیان ناحیه یک با حضور "ملا نوری" معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش،"پیمانفر" رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان استان یزد و "محمد معینی" معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، در این مراسم از انتخابات الکترونیک  انجمن اولیا و مربیان به صورت زنده در بستر شبکه شاد پخش گردید.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش با اشاره به شرایط حاد کرونا بیان داشت:  این بیماری باعث شده است ما در زیست بوم جدیدی قرار بگیریم واستفاده از فناوری جدی و بیشتر شود.

"ملانوری" افزود: با توجه به رسالت خطیری که انجمن اولیا و مربیان دارد، می تواند کمک و یاری رسان آموزش و پرورش در تعلیم و تربیت در شرایط کنونی باشد. وی با اشاره به تحقق سند تحول بنیادین که مورد مطالبه مقام معظم رهبری است گفت: انتظار ما این است که این سند تبدیل به یک گفتمان قالب و رایج در بین دلسوزان حوزه تعلیم و تربیت به ویژه اولیا محترم قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: در سند تحول بنیادین هدف تربیت تمام ساحتی دانش آموزان می باشد و فقط آموزش محض و یا پرورش محض ملاک نیست، بنابراین برای رسیدن به این هدف باید تمام شش ساحت سند تحول بنیادین مورد بررسی قرار گیرد.

"ملانوری" با اشاره به اهمیت خانواده در رشد تعلیم و تربیت دانش آموزان گفت: از اولیا محترم خواهشمندیم از فکر و ایده خود، ما را بهره مند سازند زیرا بحث استفاده از ایده و توانمندی اولیا، آموزش و پرورش را در پیشبرد اهداف متعالی کمک می نماید.

لازم به ذکر است در این مراسم انتخابات انجمن اولیا و مربیان دبیرستان دخترانه فرزانگان حکیم زاده به صورت زنده پخش و نتایج آن اعلام گردید.