نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری سلسله نشست های معاونین آموزشی ناحیه یک(دوره دوم متوسطه)

برگزاری سلسله نشست های معاونین آموزشی ناحیه یک(دوره دوم متوسطه)


اولین نشست معاونین آموزش دوره دوم متوسطه تشکیل شد.

به گزارش"محبوبه منیری"جلسه معاونین آموزشی دبیرستان های دوره دوم متوسطه باحضور"زهره امیر چقماقی"مدیر ناحیه یک،"رضا سرتیپ زاده"معاون آموزش متوسطه و دیگر مسئولین اداره، درمحل دبیرستان شاهد شهید حیدری تشکیل شد.

در ابتدا"رضا سرتیپ زاده"ضمن تبریک و خیرمقدم به همکارانی که از سال تحصیلی 99-98 درپست معاونت آموزشی مشغول به فعالیت شده اند، درخصوص اهمیت نظم وانضباط درمدرسه نکاتی را بیان نمود.

معاون آموزش متوسطه افزود: انضباط اخلاقی و رفتاری دانش آموز می تواند روی آموزش اثر گذار باشد و دانش آموز با انضباط می تواند مسئولیت های مهم مدرسه را به عهده بگیرد و درآینده نیز جامعه به خوبی پذیرای این افراد است. نظم وانضباط حاکم برمدرسه باعث می شود که دانش آموزان با برنامه ریزی به کارهای خود برسد واین نظم و انضباط نه تنها در داخل مدرسه بلکه کارهای خارج مدرسه را تحت الشعاع قرار می دهد .

"رضا سرتیپ زاده" تاکید داشت: سعی کنیم با دانش آموز بی انضباط، آرام، خونسرد و حرفه ای برخورد کنیم.همچنین وی با بیان مواردی از آیین نامه آموزشی، کمسیون خاص و آیین نامه برگزاری امتحانات خواستار اجرای درست وصحیح دستورالعمل ها شد.

درادامه"زهره امیر چقماقی"مطالبی درخصوص لزوم همکاری و هماهنگی بین معاون آموزشی و مدیرمدرسه بیان داشت وهمچنین خواستاربرخورد قانونی با دانش آموزان بی انضباط و پرهیز از تنبیه بدنی درمدرسه شد.