نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری آیین نمادین انتخابات انجمن اولیا و مربیان مدارس

برگزاری آیین نمادین انتخابات انجمن اولیا و مربیان مدارس


انتخابات نمادین انجمن اولیاء و مربیان مدارس، با حضور"پیمان فر" رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان استان یزد و " محمد معینی" معاون پرورشی و تربیت بدنی ناحیه یک، در دبستان مهر نرسی آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن تقدیر و تشکر از کادر و اعضای قبلی انجمن اولیا و مربیان دبستان مهر نرسی آباد  گفت: همدلی مهمترین رکن در انتخابات انجمن اولیا و مربیان می باشد و با همدلی می توان بسیاری از چالش های موجود در مدارس را رفع و مدیریت کرد.

"محمد معینی" افزود: هدف از برگزاری این انتخابات نمادین، اهتمام بیش از پیش به مشارکت اولیا و بهره مندی از توانمندی، تخصص و مهارت های آن‌ها در حوزه های آموزشی و پرورشی است.

وی عنوان کرد: این حضور بیانگر این است که اولیا برای تعلیم و تربیت فرزندان خود ارزش قائل هستند و این حضور باید تداوم داشته باشد.

"معینی" نقش انجمن اولیا و مربیان مدارس را در موفقیت امر تعلیم و تربیت دانش آموزان بسیار مهم دانست و افزود: امسال نقش انجمن اولیا و مربیان و حضور مستمر آن ها در مدارس نسبت به سال‌های گذشته بسیار با اهمیت ‌تر است.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه یک با اشاره به واکسینه شدن دانش آموزان گفت: دانش آموزان سنین 12 تا 18 سال می توانند با مراجعه به مراکز تجمیعی واکسینه شوند و نقش والدین برای تحقق این امربسیار مهم است زیرا ویروس کرونا زمانی از بین خواهد رفت که همه افراد جامعه واکسینه شوند.

وی ادامه داد: هیچ چیز جای آموزش حضوری را نخواهد گرفت و در سال های گذشته مشکلات متعددی برای دانش آموزان به وجود آمده است که  امید است تا نیمه آبان ماه با همکاری والدین و واکسینه شدن دانش آموزان، مدارس به صورت حضوری برگزار شوند.

در پایان مراسم، هریک از والدین به نامزدهای اتنخاباتی جهت انجمن اولیا و مربیان رای دادند.

لازم به ذکر است تقدیر از اعضای انجمن سال گذشته و پدر یکی از دانش آموزان به مناسبت هفته نیروی انتظامی از دیگر برنامه های این مراسم بود.