نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

با مسئول ضمن خدمت آموزش و پرورش ناحیه یک مصاحبه شد.

با مسئول ضمن خدمت آموزش و پرورش ناحیه یک مصاحبه شد. "جعفر قدیری" کارشناس مسئول ضمن خدمت آموزش و پرورش ناحیه یک در گفت و گوی اختصاصی با مسئول روابط عمومی این مدیریت گفت:   در سال  تحصیلی 1400-1399 اقدامات زیادی درخصوص  دوره های آموزشی ضمن خدمت معلمان برای  فرهنگیان محترم ناحیه یک انجام شد.

وی از برگزاری  38  دوره آموزشی در قالب 48 کلاس آموزشی   برای تعداد  7441   فرهنگیان محترم ناحیه یک  جمعا به مدت  147998 نفر ساعت خبر داد و افزود: این کلاس های آموزشی به صورت  حضوری ، مجازی و الکترونیکی که اکثرا به صورت مدرسه محوری  برگزار گردیده است .

"قدیری" افزود: از این تعداد دورههای  ذکر شده 21 دوره آموزشی تحت عنوان محتوا و کتابهای درسی دوره ابتدایی دروس ( ریاضی-فارسی-علوم تجربی ) برای تعداد 480 نفر نفر از معلمین دوره ابتدایی به میزان 11734 ساعت نفر ساعت در آموزشگاه ابتدایی آذر یزدی با مدیریت محترم جناب آقای دکتر ابرقویی و سرکار خانم دهقانی مدیر دوره های آموزشی موسسه پویا فرهیختگان به صورت آنلاین و حضوری برگزار گردید .

وی گفت: ان شاالله در سال جدید1401  دوره های آموزشی توسط مدیران محترم نیاز سنجی و اولویت بندی خواهد شد و بیشتر دروس تخصصی مورد نیاز بر  اساس رشته شغلی برای همه همکاران محترم را  به صورت حضوری مدرسه محوری و الکترونیکی  اجرا می کنیم

وی بیان داشت: از تمام مدیران محترمی که  در برگزاری دوره های آموزشی برای نیروهای آموزشگاه خود و یا دوره های برگزار شده توسط ناحیه  در سال 1400 با این واحد همکاری و تعامل بسیار خوب با واحد ضمن خدمت  داشتن تقدیر و تشکر می کنیم .

لازم به ذکر است در پایان از مدیران محترم که در برگزاری دوره های آموزشی توسطه ضمن خدمت ناحیه همکاری داشتن تقدیر و تشکر بعمل آمد