نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید مدیر کل آموزش و پرورش از دبیرستان نمونه دولتی ملک ثابت

بازدید مدیر کل آموزش و پرورش از دبیرستان نمونه دولتی ملک ثابت


مدیر کل آموزش و پرورش استان در آغازین روزهای بازگشایی کامل حضوری مدارس از دبیرستان نمونه دولتی ملک ثابت بازدید و از نزدیک در جریان روند برنامه‌های آموزشی و پرورشی این آموزشگاه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛"محسن موحدی فرد" در این بازدید نقش مدیران مدارس  به عنوان راهبران آموزشی  را نقشی ارزنده توصیف کرد و گفت: نتیجه همراهی و همدلی کادر مدرسه، موفقیت و سربلندی دانش‌آموزان است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اظهار داشت:آموزش و پرورش نیازمند  همراهی و حمایت همه دستگاهها، ارگان ها،اولیا و مربیان است.

موحدی فرد بالا بودن تراکم استان یزد در آموزش ابتدایی ،متوسطه دوره اول و دوم  و نسبت دانش آموز به معلم را یکی از مشکلات پیش روی آموزش و پرورش استان دانست.

ارائه گزارش و آمار از جایگاه استان در دوره ها و مقاطع مختلف تحصیلی از منظر آموزشی، کاهش سرانه فضاهای آموزشی برای دانش آموزان و شیفت شدن مدارس ، بیان جایگاه استان در ارزیابی شاخص های اختصاصی و عمومی ، تقویت روحیه ی خودباوری و اعتماد به نفس مدیران از دیگر مباحث مطرح شده در این بازدید بود.

گفتنی است در ابتدا مجید اسداللهی مدیر آموزشگاه هم گزارشی از وضعیت آموزشی،پرورشی،بهداشتی،ایاب و ذهاب دانش آموزان، نحوه ارائه آموزش غیر حضوری در دوران شیوع بیماری کرونا و موفقیت دانش‌آموزان این آموزشگاه در کنکور سراسری ارائه نمود.