نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک از روند بازگشایی مدارس

بازدید مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک از روند بازگشایی مدارس


مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک از روند بازگشایی مدارس بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، "زهره امیرچقماقی" مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک با همراهی "خدیجه پاپوش" معاون آموزش ابتدایی و "رضا سرتیپ زاده" معاون آموزش متوسطه، صبح امروز با حضور در برخی مدارس از روند بازگشایی مدارس، حضور همکاران و دانش آموزان و بررسی پروتکل های بهداشتی مدارس  بازدید کردند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های همکاران و معلمان به منظور استمرار فرآیند آموزش و فعالیت شبانه روزی در سامانه شاد در ایام تعطیلی مدارس  گفت: اولویت کاری ما حفظ  سلامت دانش آموزان و همکاران است و حضور دانش آموزان در مدارس به صورت اختیاری می باشد.

"امیرچقماقی" با بیان این که دوره ابتدایی دروه ای حساسی است و آموزش مجازی عملاً برای پایه‌های اول و دوم مقطع ابتدایی، آموزش مناسبی نیست  افزود: خواندن و نوشتن دانش آموزان پایه های اول و دوم ابتدایی بسیار حائز اهمیت است و آموزش حضوری در این پایه ها  باعث می شود تا اشکالات و اختلالات یادگیری دانش آموزان شناسایی و رفع شود.

وی بیان داشت: در بازگشایی مدارس از اول بهمن ماه مدیر مدرسه موظف است نسبت به تشکیل شورای مدرسه اقدام کند و براساس مصوبات شورای مدرسه و انجام اقدامات لازم، زمینه حضور دانش آموزان را در مدرسه فراهم آورد.