نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آیین کلنگ زنی مدرسه خیری 9 کلاسه پروین کاظمیان

آیین کلنگ زنی مدرسه خیری 9 کلاسه پروین کاظمیان


آیین کلنگ زنی مدرسه خیری 9 کلاسه پروین کاظمیان برگزار شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک یزد؛ در مراسمی با حضور مدیران کل آموزش و پرورش ،نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس،مدیر عامل  واعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان و خانواده خیر نیک اندیش پروین کاظمیان آیین کلنگ زنی مدرسه خیری 9 کلاسه برگزار شد.

رحیمی نژاد مدیر کل آموزش و پرورش در این مراسم ضمن تقدیر از خیران نیک اندیش مدرسه ساز که آموزش و پرورش را در ساخت فضاهای آموزشی یاری می کنند گفت: گام نهادن در راه خیر مدرسه سازی اقدامی ارزشمند است و خیران با ساخت فضا برای ترویج علم و دانش حیات معنوی به جامعه و انسان ها می بخشند و  به مصداق آیه شریفه قرآن کریم " هر کس انسانی را از مرگ برهاند و زنده بدارد، گویی همه انسان ها را زنده داشته است" هستند.

مدیر کل آموزش و پرورش از ایثار و ازخودگذشتگی خیر محترم که با همت بالا و ایمان گران سنگ و متعالیشان فرصت را مهیا نموده اند تا فرزندان این شهر از فضایی ایمن جهت تعلیم و تربیت بهره ببرند تشکر و از زحمات مجمع خیرین مدرسه ساز ، اداره کل نوسازی و همه کسانی که در این راه خیر قدم بر می دارند قدردانی کرد.

وی ساخت مکان آموزشی در منطقه اسکان را  به دلیل بالا بودن تراکم جمعیت دارای کاربری و بهره بری بالا  دانست و گفت: امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری از این آموزشگاه و حضور دانش آموزان باشیم .

امیر حسین رادمنش رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان هم گزارشی از اقدامات صورت گرفته در خصوص ساخت مدارس خیری ارائه نمود و از همراهی خیران نیک اندیش تشکر و قدردانی کرد

گفتنی است: آموزشگاه دخترانه متوسطه دوره اول پروین کاظمیان  با 1080 متر مربع زیربنا در زمینی به مساحت 3800 متر مربع ساخته خواهد شد.