نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آیین معرفی و تجلیل از دانش آموزان برگزیده مرحله ناحیه «سکوی ایران قوی» برگزار شد

آیین معرفی و تجلیل از دانش آموزان برگزیده مرحله ناحیه «سکوی ایران قوی» برگزار شد


آیین معرفی و تجلیل از دانش آموزان برگزیده مرحله ناحیه «سکوی ایران قوی»در دبیرخانه این جشنواره، کانون فرهنگی تربیتی فاطمه الزهرا(س) ناحیه یک یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، در این آیین، دانش آموزان برگزیده و خانواده هایشان به همراه شماری از مسئولان اداره کل و آموزش و پرورش ناحیه یک یزد حضور داشتند.
«کاظم پناهی» معاون پرورشی و تربیتی آموزش و پرورش ناحیه یک نیز ضمن قدردانی از مدیران کانون های فرهنگی تربیتی خزعلی، فاطمه الزهرا(س)، رسالت و امام صادق(ع) که در کانون های خود به پرورش و تربیت دانش آموزان هنرمند می پردازند، افزود: امیدواریم در سال های آینده شاهد حضور شمار بیشتری از دانش آموزان هنرمند باشیم.
در ادامه «زهرا فلاح تفتی» مدیر کانون فاطمه الزهرا(س) که مسئولیت دبیرخانه جشنواره را نیز برعهده داشت، ضمن خوشامدگویی گویی و قدردانی از همراهی خانواده ها گزارشی از روند برگزاری جشنواره در کانون های فرهنگی تربیتی آموزش و پرورش ناحیه یک یزد و چگونگی داوری آثار را بیان کرد.
همچنین «علیرضا خورشیدنام» نماینده گروه داوران ضمن برشمردن سختی کار قضاوت و داوری، بویژه داوری آثار دانش آموزی نفرات برگزیده را بدون اولویت و درجه بندی به شرح زیر اعلام کرد:
در گروه دختران، هانا سادات زنجیرچی، ساغر زارع، مهدیه ملائیان و نازنین زینب میرجلیلی در رشته مجری گری و هلیا حیدری در رشته نقالی و در گروه پسران، محمدعارف میرجلیلی در رشته قرائت قرآن، شایان دلیری در رشته نقالی، امیر محمد درهمین در رشته تک خوانی، گروه سرود گلبانگ و گروه ورزش زورخانه ای.
لازم به ذکر است اجرای این دو گروه برگزیده بخش دیگری از برنامه های آیین تجلیل از دانش آموزان بود.