نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آیین مجازی تجلیل از فعالان حوزه پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش ناحیه یک

آیین مجازی تجلیل از فعالان حوزه پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش ناحیه یک


با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک، آیین تجلیل از فعالان حوزه پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش ناحیه یک در نمازخانه این مدیریت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان یزد در این مراسم گفت: لزوم توجه ویژه بر فعالیت های پرورشی، فرهنگی و هنری مدارس جهت اجرای بهتر سند تحول بنیادین بسیار حائز اهمیت است.

"حسینعلی ملانوری" افزود: آموزش و پرورش استان یزد، به مباحث تربيتي و پرورشي دانش‌آموزان توجه ويژه‌اي دارد و انتظار مي‌رود كه مشاوران و مربيان پرورشي، نيز همانند گذشته به اين امر توجه به خصوصي داشته باشند.

 وی با تاکید بر لزوم تقویت و تداوم برگزاری برنامه های فرهنگی، تاکید کرد: اگر دنبال اجرای با کیفیت سند تحول بنیادین هستیم باید فعالیت های فرهنگی، هنری و پرورشی را با رعایت پروتکل های بهداشتی به بهترین نحو ممکن اجرا نماییم.

لازم به ذکر است با توجه به رعایت فاصله اجتماعی، این همایش به صورت ارتباط تصویری و زنده در سایت آموزش و پرورش ناحیه یک قابل مشاهده بود و از فعالان حوزه پرورشی و فرهنگی مدارس تجلیل شد.