نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آیین تودیع و معارفه معاون پرورشی و معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد

آیین تودیع و معارفه معاون پرورشی و معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد


طی آیینی با حضور اعضای شورای توسعه مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک یزد تکریم و معارفه معاون پرورشی و معاون آموزش ابتدایی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک یزد برگزارشد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک یزد، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد بیان داشت: تعلیم وتربیت فرایندی است که با محور آموزش وپرورش وهمکاری همه نهادها می تواند شکوفا شده و نتیجه مطلوب داشته باشد.

حبیب فکوری افزود: حوزه پرورشی یکی از رکان اصلی در نظام تعلیم وتربیت است و می طلبد با همت و تلاش مضاعف در این زمینه بهترین شرایط را برای تربیت و تهذیب نفس فرزنذانمان در سطح آموزش وپرورش مهیا نماییم
.

وی با تاکید بر تربیت دانش آموزان انقلابی گفت: حوزه پرورشی باید افراد را به گونه ای تربیت نمایند تا جوانان انقلابی تحویل جامعه بدهد.

"فکوری" در ادامه حوزه آموزش ابتدایی را از حوزه های بسیار مهم دانست و افزود: معضل اصلی آموزش ابتدایی تامین نیروی انسانی است که به یاری خداوند و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان این مشکل به حداقل خواهد رسید.

وی نقش آموزگاران در این حوزه را بسیار مهم دانست و اظهار داشت: باید به آموزگاران توجه ویژه شود زیرا ان ها الگو و راهنما برای دانش آموزان عزیز هستند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک اضافه کرد: آموزش و پرورش ناحیه یک از مناطق نسبتا محروم شهرستان یزد می باشد و دارای مشکلات متعدد ساختمانی است و افراد مسئول در آموزش ابتدایی باید به مدارس کمتر توسعه یافته توجه بسیار زیادی داشته باشند تا همه افراد به صورت یکسان از آموزش های لازم بهره مند شوند.

حبیب فکوری" با تقدیر از زحمات صادقانه معاونین سابق پرورشی و آموزش ابتدایی  ناحیه یک تصریح کرد: حضور این افراد در اداره باعث ثمرات بسیار زیاد در اداره شد و امیدواریم هر دو این عزیزان در هر کجا که مشغول هستند همیشه موفق و پیروز باشند.

وی همچنین از آقایان "فلاح زاده و پناهی" به خاطر قبول این مسئولیت تشکر و افزود: حضور نیرو‌های متخصص و کارآمد در بدنه آموزش و پرورش می‌تواند راه را برای پیشبرد اهداف نظام آموزشی و تربیت انسان صالح باتوجه به مبانی سند تحول بنیادین هموار نماید.

در پایان از زحمات" محمد معینی" و " خدیجه پاپوش" تقدیر و تجلیل شد.

لازم به ذکر است در این مراسم  "رسول فلاح زاده" به عنوان معاون آموزش ابتدایی ناحیه یک، "پناهی" به عنوان معاون پرورشی و فرهنگی ناحیه یک، "خدیجه پاپوش" به عنوان رئیس اداره نهضت سواد آموزی و "احمد پارساییان" با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاون آموزش متوسطه معرفی و منصوب شدند.