نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آیین بهره برداری از دبستان دخترانه دکتر اعتمادی فر

آیین بهره برداری از دبستان دخترانه دکتر اعتمادی فر


دبستان دخترانه ۱۲ کلاسه دکتر اعتمادی فر باحضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد،مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان در زمینی به وسعت ۳ هزار متر مربع به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛ آیین بهره برداری از دبستان دخترانه دکتر اعتمادی فر پیش از ظهر امروز با حضور مهندس علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیران کل آموزش و پرورش  نوسازی مدارس  و جمعی از مسئولان فرهنگی استان برگزار شد.

مهندس عزیزی در این مراسم با بیان این که امروز همه مدیران و مسئولان استان در هر جایگاهی قرار دارند از مسیر مدرسه به اینجا رسیده اند گفت: با توجه به گام نهادن کشور در مسیر افزایش جمعیت و فرزند آوری ضرورت ساخت چنین مدارسی احساس می شود.

وی افزود: آینده کشور از آن جوانان است و در دوران شکل گیری انقلاب و حوادث بعد از آن مانند جنگ تحمیلی این جوانان بودند که کشور را اداره کردند و پیشرفت های هسته ای، موشکی، پزشکی، نانو و.... همگی حاصل تلاش جوانان این مرزو بوم است بنابراین مسئله جمعیت یک موضوع مهم و راهبردی کشور بوده و در اهمیت آن همین بس که خواب را از چشمان رهبر عزیز ما ربوده است.

معاون استاندار یزد در بخش دیگری از سخنانش با تقدیر از خیرین مدرسه ساز گفت: از همه خیرین بزرگوار به ویژه خانواده دکتر اعتمادی فر که درک شرایط استان، مدرسه را یکسال زودتر از موعد تحویل دادند تشکر می کنم هر چند زبان بنده در این زمینه قاصر بوده و قطعا خداوند دانا و حکیم لطف این بزرگواران را جبران خواهد کرد.

 محمد کاظم رحیمی‌نژاد مدیرکل آموزش و پرورش استان هم در این مراسم با تشکر از خیر نیک اندیش گفت: همت، اراده منسجم،همراه با عنایت خداوند شامل حال خیر بزرگوار گردیده تا زندگی و جریانی را ایجاد کنند و بنایی را بنیاد نهند تا سایه سار علم برای نسل در نسل باشد.

وی افزود: آثار، ثمرات و تبعات ماندگار و جاودان این حرکت در جهت اعتلا،رشد دانش و فرهنگ است و علم، کار معلمی و همه آنچه که مقدمات آن‌ها را فراهم می‌کند با هیچ چیز قابل قیاس نیست.

گفتنی است این دبستان دخترانه که در محدوده میدان امام علی (ع) قرار دارد، توسط خانواده خیر نیک اندیش دکتر اعتمادی فر ساخته شده است.