نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اولین نشست کمیته ساماندهی نیروی انسانی درسال ۹۹ تشکیل شد

اولین نشست کمیته ساماندهی نیروی انسانی درسال ۹۹ تشکیل شد


اولین نشست کمیته ساماندهی نیروی انسانی با حضور "مهندس دادآفرین" رییس اداره آمار و برنامه ریزی اداره کل متبوع، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک، و دیگر اعضای این کمیته، با محوریت ساماندهی نیروی انسانی و فضاهای آموزشی در سالن اجتماعات این مدیریت تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک، ضمن تقدیر از عملکرد سال قبل کمیته ساماندهی ناحیه یک، بابیان این که ساماندهی نیروی انسانی، راهی برای رسیدن به اهداف سند تحول است گفت : در ساماندهی نیروی انسانی باید همه سطوح و معاونت های آموزش و پرورش ناحیه یک دخیل بوده، و با تشكیل كار گروهای تخصصی نهایت دقت و اهتمام لازم را برای محقق نمودن اهداف مطروحه در شیوه نامه ساماندهی به عمل آورند.

"زهره امیرچقماقی" بیان داشت: اهداف اساسی و عمده شیوه ‌نامه چارچوب ساماندهی نیروی انسانی به ترتیب اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، استمرار تسهیل در عملیاتی شدن سیاست‌های راهبردی وزارت آموزش و پرورش، ارتقای بهره‌ وری و كیفیت استفاده بهینه از منابع ارزشمند انسانی موجود، ارتقای سطح كیفیت فعالیت‌های آموزشی و پرورشی، گسترش عدالت آموزشی و پرورشی و ایجاد وحدت رویه و حسن انجام امور مربوط به سازماندهی نیروی انسانی، عنوان شده است.

درادامه این نشست مهندس دادآفرین رییس اداره آمار و برنامه ریزی اداره کل متبوع دستورالعمل ها و بخشنامه های ارسال از وزارت متبوع را تشریح و نکات مهم در خصوص ساماندهی نیروی انسانی را یاد آور شد.

در پایان هریک از اعضا طی سخنانی مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را مطرح نمودند و مقرر شد مسئولین آنان را پیگیری تا مهر در پیش رو بدون کمترین دغدغه ای آغاز شود.