نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اولین جلسه مدیران مجری طرح یاریگران زندگی برگزار شد

اولین جلسه مدیران مجری طرح یاریگران زندگی برگزار شد


جلسه مدیران مجری طرح یاریگران زندگی، با حضور مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک، رئیس اداره مراقبت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی اداره کل و مسئولین ناحیه یک در مرکز مشاوره امام حسین(ع) برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک با بیان ضرورت شناختن آسیب های اجتماعی دانش آموزان بیان داشت: این حرکت عظیم فرهنگی در استان می‌تواند تاثیر مهمی داشته باشد زیرا توسط دانش‌آموزان به عنوان نماینده خانواده‌ها و با همکاری معلمان اجرا می‌شود.

"زهره امیرچقماقی" افزود: آموزش‌وپرورش نیز در این زمینه انگیزه بسیاری برای اجرای طرح دارد و امید است بتواند در این راستا گام‌های استواری بردارد.

سپس معاون پرورشی ناحیه یک بیان داشت: مدیران مدارس باید اهتمام بیشتری در را بطه با آسیب های موجود در جامعه داشته باشند.

"محمد معینی" افزود: هدف اصلی این طرح کاهش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در دانش آموزان است.

وی تأکید کرد: برای اجرای مطلوب این طرح از ظرفیت‌های مدارس ناحیه، همچون مشاورین برای پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی، در مدارس و جامعه دانش‌آموزی استفاده می‌شود.

در ادامه"جانب الهی" رئیس مرکز مشاوره امام حسین (ع) در مورد کلاسهای مختلف  موجود در مرکز و خدمات مورد نیاز دانش اموزان توضیحات لازم ارائه نمود.

در پایان "شایق" رئیس اداره مراقبت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی اداره کل درخصوص طرح یاریگران زندگی و ویژگیهای آن با مدیران و مجریان طرح به بحث و تبادل نظر پرداخت و در مورد اجرای طرح یاریگران زندگی توسط مدیران توضیحات لازم را ارائه نمود.