نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اولین جلسه ستاد پروژه مهر98 در ناحیه یک تشکیل گردید

اولین جلسه ستاد پروژه مهر98 در ناحیه یک تشکیل گردید


مدیر ناحیه گفت : پروژه مهر باید بر اساس و اجرای سند تحول بنیادین باشد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، اولین جلسه پروژه مهر 98 با حضور اعضای ستاد در محل سالن اجتماعات شهید پور محمد علی ناحیه برگزار شد.

در ابتدای جلسه "زهره امیرچقماقی" به عنوان مدیر ناحیه و رییس پروژه ،ضمن قدردانی و ارج نهادن به زحمات و تلاش کلیه همکاران و عوامل در سال تحصیلی گذشته،در خصوص بازگشایی هرچه باشکوه تر مدارس در مهر 98 نکاتی را بیان و خواستار اجرای برنامه ها در راستای سند تحول بنیادین شد.

این مقام مسئول یادآورشد؛ در پروژه مهر باید تصمیم هایی گرفته شود که رضایت ارباب رجوع ها در اولویت باشد و تیم های نظارتی تمام موارد را در مدارس رصد نمایند.

در ادامه "رضا سرتیپ زاده" بعنوان دبیر پروژه مهر98 گفت: برای بازگشایی مدارس از همه ظرفیت ها، چه درون سازمانی و چه برون سازمانی باید استفاده کرد.وی افزود پروژه مهر از چندماه قبل آغاز شده است که شامل آماده سازی مدارس،ثبت نام دانش آموزان،ثبت نام کتب درسی و توزیع آن ،ساماندهی نیروها، برگزاری دوره های آموزشی برای معلمین ، تجهیز و آماده سازی مدارس می باشد که توسط 5 کارگروه با عناوین: سازماندهی،توجیه و تبلیغ و اطلاع رسانی، تعمیر و تجهیز، تایید صلاحیت ، نظارت و ارزیابی مورد پیگیری و ارزیابی قرار می گیرند.

در پایان مسئولین کارگروه ها نظرات خود را در راستای هرچه بهتر اجرا شدن پروژه مهر بیان نمودند.