نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اولین جلسه ستاد ثبت نام آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد

اولین جلسه ستاد ثبت نام آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد


جلسه ستاد ثبت نام سال تحصیلی 1401-1400، آموزش و پرورش ناحیه یک، با حضورمدیرآموزش و پرورش، معاونین آموزشی، پرورشی، پشتیبانی و دیگر اعضای ستاد، در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک با اشاره به اینکه همواره موضوع ثبت نام دانش آموزان از دغدغه های جدی والدین است گفت: همه تلاش ما این است که با تکریم ارباب رجوع در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه شرایطی را ایجاد نماییم که اولیاء و دانش آموزان با آرامش خاطر نسبت به ثبت نام فرزندان خود اقدام نمایند.

"زهره امیرچقماقی" افزود: با توجه به این که کشور در شرایط حساس بیماری کرونا قرار دارد لذا باید بیشتر از گذشته به سمت دولت الکترونیک برویم تا مراجعه حضوری در مدارس کمتر شود.

وی از سامانه ثبت نام  دانش آموزان در مدارس تحت عنوان سامانه پند خبر داد و گفت: در سال گذشته، از این سامانه جهت ثبت نام پایه های اول ابتدایی و هفتم متوسطه اول در مدارس دولتی استفاده شد و باعث کاهش حضور افراد در مدارس گردید.

"امیرچقماقی" بیان داشت: امسال نیز با توجه به شرایط کرونا از سامانه پند با امکانات بسیار جدید و بروز شده استفاده خواهیم کرد تا افراد به راحتی فرزندان خود را در مدارس با توجه به محدوده سکونت ثبت نام نمایند.

وی افزود: با هم اندیشی بیشتر و تشکیل منظم جلسات و کارگروه های تخصصی، راهکارهای مناسب برای ثبت نام دانش آموزان در سامانه پند برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است این سامانه مخصوص مدارس دولتی است و شامل مدارس غیردولتی، نمونه، استعدادهای درخشان، شاهد نخواهد بود، همچنین آغاز ثبت نام دانش آموزان در سامانه پند، از طریق سایت آموزش و پرورش ناحیه یک به آدرس n1yazdedu.ir اطلاع رسانی خواهد شد.