نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح زمین چمن مصنوعی دبیرستان شاهد آقا ناحیه یک

افتتاح زمین چمن مصنوعی دبیرستان شاهد آقا ناحیه یک


زمین چمن مصنوعی دبیرستان شاهد آقا ناحیه یک (طرح شهید سلیمانی) با حضور مدیر کل آموزش و پرورش و سایر مسئولین استان و ناحیه یک افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استان یزد "محمد کاظم رحیمی نژاد" در مراسم افتتاح گفت : حرکت ارزشمندی که صورت گرفته است معرف تحقق مثَل خواستن توانستن است می باشد و هدف ارزشمند منشا خیر بودن نتیجه‌ آن شکل گیری چنین کار بزرگی است که در زمانی کوتاه اتفاق افتاده است.
وی افزود: تا امروز ۱۰ طرح از ۷۶ طرح شهید سلیمانی در استان  با هدف سلامت و شادابی نسل جوان و گسترش فضاهای فرهنگی و ورزشی به بهره‌برداری رسیده است.
رحیمی نژاد گفت:کرونا به عنوان هجمه بهداشتی اتفاق افتاد که سلامت جسم را به خطر انداخت و در زمینه فرهنگی هجمه فرهنگی اتفاق افتاد که سلامت روح فرزندانمان را به خطر انداخت و با مدیریت ناصحیح ابزارهای جنگ رسانه‌ای دشمن باز نشان داد که ما آسیب پذیر هستیم و تمام این موضوع‌ها اشاره به این دارد که هر کجا تسلیم شویم باخته ایم و اگر فکر و هدف داشته باشیم، قطعا موفق می‌شویم.
مدیر کل آموزش و پروش گفت: باید بپذیریم که وارد دنیایی می شویم با هزاران صدا و قرائت از سبک‌های مختلف زندگی، که تشخیص حقیقت با غیر حقیقت بسیار سخت شده است بنابراین باید در این دنیای چند صدایی فرزندانمان را در حوزه ی سلامت و فکر، توانمند تربیت کنیم.
وی افزود: مدت دوام هر تمدن در کنار سایر تمدن ها و اجتماعات انسانی در عرصه جهانی به تلاش انسان در حوزه ی سلامت فکر و جسم مربوط می شود که بهترین‌ بستر برای این امر آموزش و پرورش میباشد.
وی اظهار داشت: پیشرفت های خوبی در حوزه ورزش صورت گرفته است که امیدواریم بتوانیم ۷۶ طرح شهید سلیمانی را به همت و همکاری شرکای این طرح هرچه سریع‌تر افتتاح کنیم و بخش قابل توجهی از مدارس از این فضای مناسب بهره‌مند شوند.