نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز پویش ملی «من مادرم، بچه‌های ایران فرزند من»

آغاز پویش ملی «من مادرم، بچه‌های ایران فرزند من»


پویش «من مادرم، بچه‌های ایران فرزند ‌من» با رویکرد مشارکت بیشتر بانوان در امور مدرسه‌سازی رونمایی و آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، در راستای اجرای طرح تحولی مشارکت‌های مردمی و طرح آجر به آجر که از تأکیدات وزیر آموزش‌ و پرورش است، پویش ملی «من مادرم، بچه‌های ایران فرزند من» رونمایی شد.

جامعه خیرین مدرسه ‌ساز کشور با مشارکت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور طرح آجر به آجر و پویش‌های ملی ذیل آن را اجرایی و عملیاتی می‌کنند که هدف از انجام این طرح‌ها، افزایش آگاهی و جلب مشارکت بانوان در امر مدرسه‌ سازی است که با رویکرد گسترش فرهنگ مدرسه‌ سازی و بهره‌ گیری از ظرفیت عظیم بانوان و مادران نیک‌اندیش کشورمان اجرایی شده است.

بانوان سرزمینان ایران و تمامی آحاد مردم برای پیوستن به این پویش و همچنین مشارکت به نیابت از مادران و همسران می‌توانند با مراجعه به سایت ajorBajor.ir و همچنین سایت MehreMadrese.ir ضمن پیوستن به این پویش و با پرداخت حداقل هزینه، پوستر مشارکتی خود را دریافت کنند.

طرح ملی آجر به آجر در راستای جلب و جذب مشارکت‌های خرد مردمی و البته باهدف فرهنگ ‌سازی در امر حسنه مدرسه ‌سازی راه‌اندازی شده است و هموطنان با هر مقدار پرداختی به میزان حداقل نیز می‌توانند در این پویش مشارکت کنند.

گفتنی است، پیش‌ازاین نیز پویش ایام محرم طرح ملی آجر به آجر که همزمان با آغاز ماه محرم و ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) کلید خورد، مورد استقبال خیل عظیمی از مردم نیکوکار کشورمان قرار گرفت و بیش از ۱۷۰ هزار نفر با شرکت در این پویش وارد عرصه مدرسه‌سازی شدند.