نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز ثبت نام المپیاد علمی کشور

آغاز ثبت نام المپیاد علمی کشوربه گزارش روابط عمومی ناحیه یک یزد، رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی اداره کل اظهار داشت : ثبت نام المپیادعلمی کشور در 13 رشته «ادبی، اقتصاد و مدیریت، تفکرو کارآفرینی، پژوهشی، جغرافیا، ریاضی، زیست شناسی، شیمی، فیزیک، کامپیوتر، نجوم و اختر فیزیک، علوم زمین» از تاریخ شنبه 30 آذرماه شروع و تا 8 دی ماه ادامه دارد.

"محمد علی حیدری" افزود: امسال  علاوه بر 8 رشته  المپیاد در سال های گذشته در 4 رشته جدید اقتصاد و مدیریت، تفکرو کارآفرینی، پژوهشی و علوم زمین برای اولین بار برگزار می شود.

وی گفت: مرحله  اول المپیادر در اوایل بهمن ماه بر گزار می گردد و دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم رشته های تحصیلی می توانند در یک یا چند المپیاد ثبت نام کنندو در صورت کسب امتیاز وارد مرحله بعدی شوند.

حیدری تاکید کرد: دانش آموزان علاقه مند می توانند در یک یا چند رشته المپیاد ثبت نام کنند و در صورت موفقیت در آزمون از مزایای آن بهره ببرند.

رییس اداره سنجش آموزش و پرورش تصریح کرد: دانش آموزان باید رمز ثبت نام را از مدیر مدرسه دریافت نمایند و از طرق سامانه oly.medu.ir اقدام به ثبت نام کنند .

وی در پایان گفت: متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های 33144321 الی 33144325 ( اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی) تماس بگیرند.