نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آغاز ثبت نام المپیاد علمی کشور

آغاز ثبت نام المپیاد علمی کشوربه گزارش روابط عمومی ناحیه یک یزد، رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی اداره کل اظهار داشت : ثبت نام المپیادعلمی کشور در 13 رشته «ادبی، اقتصاد و مدیریت، تفکرو کارآفرینی، پژوهشی، جغرافیا، ریاضی، زیست شناسی، شیمی، فیزیک، کامپیوتر، نجوم و اختر فیزیک، علوم زمین» از تاریخ شنبه 30 آذرماه شروع و تا 8 دی ماه ادامه دارد.

"محمد علی حیدری" افزود: امسال  علاوه بر 8 رشته  المپیاد در سال های گذشته در 4 رشته جدید اقتصاد و مدیریت، تفکرو کارآفرینی، پژوهشی و علوم زمین برای اولین بار برگزار می شود.

وی گفت: مرحله  اول المپیادر در اوایل بهمن ماه بر گزار می گردد و دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم رشته های تحصیلی می توانند در یک یا چند المپیاد ثبت نام کنندو در صورت کسب امتیاز وارد مرحله بعدی شوند.

حیدری تاکید کرد: دانش آموزان علاقه مند می توانند در یک یا چند رشته المپیاد ثبت نام کنند و در صورت موفقیت در آزمون از مزایای آن بهره ببرند.

رییس اداره سنجش آموزش و پرورش تصریح کرد: دانش آموزان باید رمز ثبت نام را از مدیر مدرسه دریافت نمایند و از طرق سامانه oly.medu.ir اقدام به ثبت نام کنند .

وی در پایان گفت: متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های 33144321 الی 33144325 ( اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی) تماس بگیرند.