نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اعلام زمان پیش ثبت‌ نام مدارس شاهد در پایه‌های ورودی اول، هفتم و دهم

اعلام زمان پیش ثبت‌ نام مدارس شاهد در پایه‌های ورودی اول، هفتم و دهمبه گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، اداره کل امور شاهد و ایثارگران، زمان پیش ثبت‌نام مدارس شاهد در پایه‌های ورودی اول، هفتم و دهم را اعلام کرد.

بر این اساس؛ فرآیند پیش ثبت‌نام مدارس شاهد درسراسر کشور به صورت الکترونیکی و به این ترتیب است؛

پایه اول ابتدایی از یازدهم خرداد ماه تا 28 خرداد

پایه هفتم (دوره اول متوسطه) از 21خرداد ماه لغایت دهم تیر ماه

و‌ پایه دهم (دوره دوم متوسطه) از اول تیر شروع و تا20 تیر انجام خواهد شد.

شایان ذکر است: متقاضیان می‌توانند با ورود به درگاه اینترنتی به نشانی   https://pada.medu.ir/#/home نسبت به پیش ثبت نام در پایه‌های اول ابتدایی، پایه هفتم و دهم، اقدام نمایند.

بدیهی است پس از اتمام مهلت مقرر،  دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده‌ باشند با اطلاع رسانی که از طریق مدرسه صورت خواهد گرفت برای ارائه مدارک و تکمیل مراحل ثبت نام به مدرسه مراجعه خواهند نمود.

گفتنی است: مدیرکل امور شاهد و ایثارگران با تأکید براین‌که ثبت نام در مدارس شاهد فقط از طریق درگاه اینترنتی به نشانی  https://pada.medu.ir/#/home        انجام می‌شود، اظهار کرد: متاسفانه عده‌ای فرصت طلب در فضای مجازی از طریق سایت‌های متفرقه نسبت به ثبت نام دانش آموزان اقدام می‌کنند که از نظر این اداره کل وجاهت قانونی ندارد، لذا اولیای محترم دانش آموزان مراقب باشند.

همچنین؛ زمان پیش ثبت نام دانش آموزان میان پایه مدارس شاهد که به صورت الکترونیکی در مدارس انجام خواهد شد از اول تا دهم مرداد است.