نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اطلاعیه مهم و فوری/ ورودی های 1401 دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی

اطلاعیه مهم و فوری/ ورودی های 1401 دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی


قابل توجه ورودی های ۱۴۰۱ دانشگاه فرهنگیان، تربیت دبیر شهید رجایی و رشته بهداشت مدارس در برخی از دانشگاه های علوم پزشکی سهمیه ناحیه یک یزد

ضمن آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون، به اطلاع تمامی متعهدین خدمت ورودی ۱۴۰۱ دانشگاه فرهنگیان، تربیت دبیر شهید رجایی و رشته بهداشت مدارس در برخی از دانشگاه های علوم پزشکی سهیمه خدمتی آموزش و پرورش ناحیه یک استان یزد می رساند، با توجه به شروع فرآیند تشکیل پرونده و مراحل استخدام و معاینات پزشکی بدو استخدام، از روز شنبه مورخ 1401/08/14 لغایت پایان روز چهارشنبه 1401/08/18 جهت تشکیل پرونده در ساعت اداری به آدرس واقع در بلوار 17 شهریور کوچه شهید صلواتی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک یزد طبقه دوم واحد امور اداری و تشکیلات مراجعه نمایند.

عدم مراجعه فرد در موعد مقرر، به منزله انصراف تلقی خواهد شد.

تمامی متعهدین خدمت ورودی 1401 جهت نوبت گیری معاینات پزشکی بدو استخدام ،  در روزهای شنبه 140/08/14 و یکشنبه 1401/08/15 با شماره 03536271524 ( کلینیک پزشکی فرهنگیان یزد) تماس گیرند و پس از دریافت نوبت در روز تعیین شده به کلینیک پزشکی فرهنگیان یزد مراجعه نمایند.

مدارک مورد نیازجهت تشکیل پرونده:

1-     فرم گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه محل تحصیل که تاریخ شروع به تحصیل در آن ذکر شده باشد.

2-    اصل سند تعهد محضری و آخرین حکم پرسنلی ضامن ( کارمند رسمی یا پیمانی) _ (به هنگام مراجعه به دفترخانه به همراه داشتن معرفی نامه از امور اداری ناحیه یک یزد و نمونه متن تعهد الزامی می باشد.)

3-    کپی برابر اصل مدرک تحصیلی دپیلم و پیش دانشگاهی توسط آموزش دانشگاه محل تحصیل و یا واحد سنجش اداره آموزش و پرورش محل تحصیل دیپلم

4-    کپی تمام صفحات شناسنامه + اصل

5-    کپی کارت ملی (پشت و رو) + اصل

6-     کپی تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی (پشت ورو) همسر ( در صورت متاهل بودن) + اصل

7-    گواهی عدم سوء پیشینه ( جهت دریافت معرفی نامه به امور اداری ناحیه یک مراجعه نمایید.)

8-    شش قطعه عکس ۴×۳ جدید پشت نویسی شده

9-    پوشه سبز روغنی ( یک عدد) – گیره ( دو عدد)

نکته (۱): به همراه داشتن تمامی مدارک مورد نیاز فوق برای تشکیل پرونده و صدور حکم استخدام آزمایشی الزامی می باشد. و عدم تحویل هر کدام از مدارک مورد نیاز به منزله ناقص بودن پرونده است و موجب عدم صدور حکم استخدام خواهد شد و عواقب آن برعهده شخص خواهد بود.

نکته (۲): تاکید می گردد به همراه داشتن فرم گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه محل تحصیل که تاریخ شروع به تحصیل در آن ذکر شده باشد در زمان تشکیل پرونده الزامی است. و نبود گواهی اشتغال از دانشگاه موجب عدم صدور حکم استخدام آزمایشی خواهد شد.

امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش  ناحیه یک یزد