نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اطلاعیه داوطلبان متقاضی برای تصدی پست مدیریت مدارس در سال 1400-1399

اطلاعیه داوطلبان متقاضی برای تصدی پست مدیریت مدارس در سال 1400-1399به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک "رضا سرتیپ زاده" دبیر کمیته انتخاب و انتصاب مدیران بیان داشت: دبیران ، هنرآموزان و آموزگاران علاقه مند و متقاضی برای تصدی پست مدیریت آموزشگاه در سال تحصیلی 1400_1399باید از تاریخ 1399/01/26 لغایت 1399/02/15 با مراجعه به سامانه ltms.medu.ir با نام کاربری ورمز عبورشخصی خوددر قسمت انتخاب و انتصاب مدیران اقدام به ثبت نام نمایند.
"سرتیپ زاده" در ادامه بیان داشت: در زمان انتصاب فرد به سمت مدیریت، لازم است از سنوات خدمتی وی تا پایان شهریور سال تحصیلی جاری ۴ سال تمام  تا بازنشستگی زمان مانده باشد، لذا هرفرد باید دارای حداکثر چهل  و پنج سال تمام سن باشد و دارندگان مدرک لیسانس حداکثر 26 سال تمام و دارندگان مدرک فوق لیسانس حداکثر 31 سال تمام سابقه کاری داشته باشند.
وی گفت: داوطلبانی که سال گذشته فرایند انتخاب را با موفقیت گذرانده و از شرایط سنواتی برخوردار باشند، درسال جدید نیازی به شرکت درفرآیند انتخاب ندارند، و مجموع امتیاز ثبت شده آن‌ها با امتیاز مقایسه می‌شود و در فرایند انتصاب قرار خواهند گرفت.
وی ادامه داد: در صورتی که داوطلب برخوردار از سال قبل درفرآیند انتخاب سال جاری شرکت کند، مجموع امتیاز سال جاری ملاک انتصاب قرار می‌گیرد.