نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اطلاعیه جذب سرباز معلم

اطلاعیه جذب سرباز معلم


متقاضیان شرکت در طرح سرباز معلم تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 10 خرداد فرصت دارند با در دست داشتن مدارک موردنیاز به ادارات آموزش و پرورش محل زندگی مراجعه کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛ با توجه به توافق صورت گرفته بین وزارت آموزش و پرورش با نیروهای مسلح در خصوص جذب سرباز معلم در سال ۱۴۰۲  فارغ التحصیلان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد( به جز رشته های پزشکی و پیراپزشکی) جهت ثبت نام و تشکیل پرونده، تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه  10 خردادماه  با در دست داشتن مدارک به کارشناسی امور اداری اداره آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه نمایند.

بر این اساس، اصل و کپی کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه، چهار قطعه عکس پرسنلی ۴×۳، اصل و کپی مدرک تحصیلی، اصل برگه سبز اعزام به تاریخ 01/ 04/ 1402 و  سایر مدارک امتیاز آور از قبیل: گواهی عضویت در بسیج، گواهینامه ICDL ، مدارک ایثارگری و فرزند فرهنگی از جمله مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام در این طرح است.

گفتنی است افراد متقاضی پس از بررسی‌های لازم در صورت داشتن صلاحیت‌های عمومی، وارد فرآیند گزینش خواهند شد و نیروهای مورد نیاز برای امور آموزشی در نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان یزد  به کار گرفته خواهند شد.