نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

از هنرستان پسرانه شهید رجایی بازدید شد

از هنرستان پسرانه شهید رجایی بازدید شدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک، با هدف بررسی پروژه مهر در مدارس با حضور"زهره امیر چقماقی" مدیر آموزش و پروش ناحیه یک و "رضا سرتیپ زاده" معاون آموزش متوسطه از هنرستان پسرانه شهید رجایی  بازدید شد.

مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک در این بازدید ضمن تشکر ویژه از مدیر و کادر هنرستان شهید رجایی گفت: این هنرستان که دارای مشکلات متعددی بود با همت و تلاش این مجموعه به توفیقات عمرانی بسیار زیادی دست یافت و امید است این کوشش همچنان توسط این عزیزان ادامه داشته باشد تا شاهد پیشرفت روزافزون این هنرستان باشیم.

"زهره امیرچقماقی" افزود: پروژه مهر نمادی از برنامه ‌ریزی همبستگی، تحول، مدیریت کارآمد و هدفمند در نظام تعلیم و تربیت است که با تلاش مدیران این امر اتفاق می افتد.

وی در این بازدید بیان داشت: یک مدیر خوب می تواند مشکلاتی که در مدرسه وجود دارد را با برنامه ریزی و مدیریت قوی به حداقل برساند که هنرستان پسرانه شهید رجایی نمونه این امر می باشد.

وی دامه داد: آگاه‌ سازی و روشن کردن افکار عمومی و برنامه ‌ریزی و سیاست ‌گذاری مطلوب جهت آغاز بی ‌دغدغه سال ‌تحصیلی برای دانش‌آموزان و معلمان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و همه باید در انجام این مهم نهایت سعی و تلاش خود را به کار بندند .