نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

از مهندسین آموزش و پرورش ناحیه یک تجلیل شد

از مهندسین آموزش و پرورش ناحیه یک تجلیل شدبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، به مناسبت زادروز خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس ازمعاونین فناوری آموزش وپرورش ناحیه یک و " محمد علی شکوهی فرد" نماینده مدیران هنرستان های فنی وحرفه ای و کاردانش تجلیل و قدردانی شد.

 مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن تبریک این روز افزود: بدون شک مهندسین به عنوان پشتوانه و سرمایه ارزشمند علمی یک کشور محسوب شده و ایران اسلامی در طول تاریخ با بهره مندی از توان تخصصی و ایده های خلاق مهندسان متعهد و ساعی خود، توانسته است مسیر سازندگی و رسیدن به خودکفایی و استقلال در عرصه های مختلف را طی نماید.

"زهره امیرچقماقی" در جمع معاونین فناوری گفت: با توجه به راه اندازی شبکه شاد وجود معاونین فناوری و مهندسین حوزه فناوری بیشتر از گذشته احساس می شود و باید به این نکته توجه نمود که آموزش و پرورش مطلقاً به حالت سنتی خود بر نخواهد گشت.

وی بیان داشت: آموزش و پرورش باید از معاونین فناوری و مهندسان به عنوان پیشرو در عصر ارتباطات استفاده نماید و در حوزه ی فناوری تجدید نظر داشته باشد.

"امیرچقماقی" با بیان این که ممکن است با از بین رفتن ویروس کرونا، مدارس حضوری شود گفت: اگر مدارس به حالت اولیه برگردد، باید کار تولید محتوا و استفاده از شبکه شاد ادامه داشته باشد زیرا در جامعه امروز روش های سنتی و قدیمی جایگزین روش های نوین و جدید خواهند شد.

وی در پایان از زحمات معاونین فناوری  تشکر نمود و گفت: اگر پشتیبانی های شما عزیزان وجود نداشت قطعا کارها به خوبی و درستی انجام نمی گرفت و موفقیت امروز آموزش و پرورش در فضای جدید مرهون زحمات شما عزیزان است.

لازم به ذکر است در این مراسم از "مسعودزرگر" بازنشسته فرهنگی و معاون اسبق تحقیق و پژوهش تجلیل شد.