نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

از مدیران برتر در زمینه فعالیت های سازمان دانش آموزی تجلیل شد

از مدیران برتر در زمینه فعالیت های سازمان دانش آموزی تجلیل شدبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، با حضور"زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد، "کریمی" رییس سازمان دانش آموزی استان یزد، " محمد معینی" معاون پرورشی ناحیه یک و جمعی از مسئولین از مدیران برتر در زمینه فعالیت های سازمان دانش آموزی تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

 رییس سازمان دانش آموزی استان یزد در ابتدای این مراسم ضمن ارائه گزارشی از اهم فعالیت های حوزه سازمان دانش آموزی  گفت: این سازمان یک تشکیلات جهانی با اهدافی عالی، در جهت رشد و تقویت استعدادهای دانش آموزان می باشد و مربیان باید در راستای اهداف عالیه سازمان یعنی تربیت اجتماعی دانش آموزان قدم بردارند و در کنار آموزش به پرورش فکر و خلاقیت دانش آموزان نیز اهتمام ورزند.

درادامه "زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد  ضمن تشکر از معاونت پرورشی و فرهنگی و همه افرادی که در زمینه فعالیت های سازمان دانش آموزی متحمل زحماتی شدند گفت: فعالیت پرشور پیشتازان ناحیه یک در پویش ها و ... فعالیت مربیان و اعضای پیشتاز در ایام کرونا نه تنها کم نشد بلکه با شرکت در پویش های فصلی و مناسبتی و تولید محتوای با کیفیت شاهد درخشش آن فعالیت ها در سطح مدارس ناحیه بودیم.

سخنان خانم صنعتی کارشناس پیشتازان سازمان دانش آموزی استان در مورد اهمیت مجلس دانش آموزی و... از دیگر برنامه های این جلسه بود.