نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

از مانور بازگشایی غیرحضوری مدارس بازدید شد

از مانور بازگشایی غیرحضوری مدارس بازدید شدبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، امروز دوشنبه از روند مانور بازگشایی غیرحضوری مدارس با حضور"زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بازدید بعمل آمد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک، ضمن تشریح وضعیت بازگشایی مدارس در شرایط سفید، زرد و قرمز گفت: مدارس در هر شرایطی ۱۵ شهریور ماه بازگشایی می شوند و عوامل اجرایی مدارس باید آمادگی کامل در این زمینه داشته باشند.

"زهره امیرچقماقی" در خصوص  وضعیت دسترسی دانش آموزان به آموزش مجازی نکاتی را بیان کرد و افزود: باید برنامه های مختلفی متناسب با امکانات و شرایط دانش آموزان  با محوریت مدرسه طراحی شود و همزمان با بازگشایی مدارس به طور مطلوب اجرا شود.

وی با تاکبد بر اینکه سلامتی دانش آموزان و همکاران فرهنگی در بازگشایی مدارس امری بسیار مهم است گفت: ضد عفونی روزانه مدارس و رعایت پروتکل های بهداشتی از اقداماتی است که باید مدیران مدارس به نحو احسن انجام دهند.

شایان ذکر است این مانور به منظور بررسی رعایت دستورالعمل های بهداشتی بازگشایی مدارس در سال تحصیلی آینده و بررسی وضعیت ثبت نام دانش آموزان برگزار شد.