نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

از داوطلبین متقاضی پست مدیریت مدارس مصاحبه علمی گرفته شد

از داوطلبین متقاضی پست مدیریت مدارس مصاحبه علمی گرفته شدبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، در راستای فرایند انتخاب و انتصاب مدیران و ارزیابی توانمندی داوطلبان جهت تصدی پست مدیریت مدارس ابتدایی و متوسطه ، مصاحبه از متقاضیان محترم انجام شد.

دبیر کمیته انتخاب و انتصاب مدیران گفت: در راستای تحقق راهکار 6-22 سند تحول بنیادین و  اجرای مصوبه 673 شورای عالی آموزش و پرورش و مصوبات شورای عالی اداری به منظور تضمین و بهبود کیفیت در مدارس و در راستای اصل شایسته سالاری فرآیند انتخاب و انتصاب مدیران به مدارس ابلاغ گردیده است.

"سرتیپ زاده" بیان نمود:  82 نفر متقاضی تصدی پست مدیریت آموزشگاه برای سال تحصیلی 1401-1400 در آزمون کتبی برگزار شده شرکت نمودند که 28 نفر موفق به کسب نمره قبولی شدند.

وی افزود:  امر مصاحبه در محورهای روانشناسی شخصیت، مدیریت و برنامه ریزی با تاکید بر برنامه های تعالی مدیریت مدرسه در دوره دوم متوسطه و برنامه تدبیر در دوره ابتدایی،آیین نامه ها و مقررات آموزشی، مالی و پرورشی، مدیریت آموزشگاهی، در مدت زمان نود دقیقه برای هر فرد  برگزار شد.

 لازم به ذکر است "مهندس کارآموز" معاون آموزش متوسطه اداره کل متبوع و "زهره امیر چقماقی" مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک از روند مصاحبه بازدید و در جریان امور قرار گرفتند.