نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

از داوطلبین آقا متقاضی پست مدیریت مدارس مصاحبه علمی گرفته شد

از داوطلبین آقا متقاضی پست مدیریت مدارس مصاحبه علمی گرفته شدبه گزارش  "علي محمدي " مسئول روابط عمومي ناحیه یک، در راستای فرایند انتخاب و انتصاب مدیران و ارزیابی توانمندی داوطلبان جهت تصدی پست مدیریت مدارس ابتدایی و متوسطه ، مصاحبه از 55 فرهنگی متقاضی برگزار می شود.

"زهره اميرچقماقي" مدیر ناحیه از مركز مصاحبه آقایان بازديد به عمل آورد و ضمن صحبت با همكاران ،در جريان روند كار و نحوه مصاحبه قرار گرفت و برای متقاضیان آرزوی موفقیت کرد.

 "رضا سرتیپ زاده" معاون آموزش متوسطه و دبیر اجرایی تصدی پست مدیریت گفت: 104 نفر از معلمان متقاضی در آزمون شرکت کردند و پس از حذف غایبین و انصراف تعدادی از شرکت کنندگان، 55 همکار متقاضی که حداقل 120 امتیاز آزمون آنلاین را کسب نمودند دعوت به مرحله مصاحبه حضوری شدند.

وی افزود: توجه و رعایت اصل شایسته سالاری و توانمندی در انتصاب و انتخاب مدیران براساس دستورالعمل ابلاغی وزارت و اداره کل متبوع بوده و مصاحبه حضوری متقاضیان پست مدیریت مدارس با حضور اعضای، معاونین آموزش متوسطه و آموزش ابتدایی و پشتیبانی و پرورشی با تخصص روانشناسی، مشاوره و برنامه ریزی بصورت تخصصی و عمومی انجام شد.

گفتنی است؛ مصاحبه حضوری پذیرفته شدگان آزمون مدیران مدارس با شرکت 36 همکار خانم و 19 همکار مرد حول محورهای مدیریت و برنامه ریزی، روانشناسی، مشاوره، مسائل آموزشی و قوانین اجرایی در مدت زمان 70 دقیقه برای هر همکار فرهنگی انجام شد و مصاحبه از همکاران خانم 15 تیرماه برگزار خواهد شد.