نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

از دانش آموزان برتر مسابقات قرآن،عترت و نماز ناحیه تجلیل شد

از دانش آموزان برتر مسابقات قرآن،عترت و نماز ناحیه تجلیل شدبه گزارش "محمدمعینی" معاون پرورشی ناحیه یک یزد، طی مراسمی از 200 نفر دانش آموز برتر حوزه های قرآن،عترت و نماز ناحیه یک با حضور مهمانان ویژه استانی و قاری بین المللی "محمد نظیر عسکر" از کشور فیلیپین با اهدای لوح سپاس و هدیه ، تقدیر به عمل آمد.

این مراسم با حضور نخبگان قرآنی،معاونین و مربیان پرورشی مدارس،والدین دانش آموزان و جمعی از مسئولن آموزش و پرورش ناحیه و استان و اداره کل اوقاف یزد در حسینیه صاحب الزمان (عج) برگزار شد.

"محمد معینی" ضمن خیر مقدم به حضار گفت: در فرآیند برگزاری مسابقات 35000 هزار دانش آموز در 14 رشته در سطح آموزشگاه به رقابت پرداختند که 3000 نفر از آنان به مرحله ناحیه راه یافتند که طی 9 روز رقابت در سطح ناحیه 160 نفر به مرحله ی استانی راه پیدا کردند و از مجموع 160 نفر شرکت کنندگان در مرحله استانی 40 نفر حائز رتبه اول شدند که ان شاالله در تابستان به مسابقات کشوری که در دو شهر مشهد مقدس و اردبیل برگزار خواهد شد اعزام خواهند شد.

از مهمانان ویژه این دوره از(( تجلیل نخبگان قرآنی))، قاری بین المللی فیلیپینی  بود که با تلاوت زیبای خود حال و هوای خاصی را به مجلس بخشید.