نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

از برگزیدگان مسابقه آنلاین اقدام پژوهی تجلیل شد

از برگزیدگان مسابقه آنلاین اقدام پژوهی تجلیل شد


مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک: در شرایط کنونی مشکلات متعددی در فضای مجازی وجود دارد که معلمین می توانند با ایده و نظرات خود این مشکلات را حل نمایند و به عنوان یک کار پژوهشی در جشنواره های مختلف ارائه نمایند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک با اشاره به اهمیت اقدام پژوهی در مدارس گفت: در بیشتر مواقع معلم ها در کلاس درس، خود مشکلاتی را که وجود دارد بررسی می نمایند و با خلاقیت راه حلی برای آن پیدا می کنند که این همان اقدام پژوهی است.

"زهره امیرچقماقی" افزود: در شرایط کنونی مشکلات متعددی در فضای مجازی وجود دارد که معلمین می توانند با ایده و نظرات خود این مشکلات را حل نمایند و به عنوان یک کار پژوهشی در جشنواره های مختلف ارائه نمایند، تا هم کار آن ها برای دیگر معلمان مورد استفاده قرار گیرد و هم باعث تشویق و ایجاد انگیزه آن ها برای حل مشکلات دانش آموزان شود.

وی بیان داشت: آموزگاران و دبیران محترمی که در اقدام پژوهی حائز رتبه شده اند می توانند از استودیو آموزش و پرورش ناحیه یک استفاده نمایند و کار خود را در قالب فیلم ضبط نموده و در اختیار دیگران قرار دهند تا با اشتراک گذاری کارشان مفهوم گنگ اقدام پژوهی برای افراد از بین برود و چراغ راهی برای دیگر معلمان باشند.

قابل ذکر است این مسابقه به صورت آنلاین در بین آموزگاران و دبیران آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار گردید و از پنج نفر از افرادی که بالا ترین امتیاز را کسب نمودند تقدیر و تجلیل شد. همچنین به چهارده نفر لوح تشویقی داده شد و به همه افرادی که نمره قبولی گرفته اند گواهی شرکت در همایش صادر می شود.