نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

از اعضای ستاد بزرگداشت مقام معلم تجلیل شد

از اعضای ستاد بزرگداشت مقام معلم تجلیل شد


از اعضای ستاد بزرگداشت مقام معلم که در برگزاری و برنامه ریزی هفته معلم همکاری لازم داشته اند تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه یک، در این مراسم "حبیب فکوری" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد، ضمن تشکر از همه اعضا و همکارانی که در برگزاری مراسم برزگداشت مقام  معلم همراهی نمودند گفت: امسال بهترین مراسم  برزگداشت مقام معلم در ناحیه یک یزد برگزار شد و بازخورد های مثبت زیادی در از جانب مدیران و معلمان عزیز دریافت کردیم.

وی افزود: ما باید برای جامعه فرهنگیان به بهترین شکل ممکن خدمت کنیم زیرا معلمان عزیز آینده سازان این کشور را تربیت می نمایند.

وی عنوان کرد: ظرافت و زیبایی کار معلمان در عرصه تعلیم و تربیت بی شک ستودنی است و قدردانی از زحمات این قشر خدوم و پر تلاش برای آحاد جامعه اسلامی ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

در ادامه "جعفر قدیری" دبیر ستاد برزگداشت مقام معلم گزارش هایی از عملکرد اعضای ستاد بیان نمود.

وی همچنین در مورد مسابقه کتابخوانی هفته برزگداشت مقام معلم گفت: در این مسابقه مسئله حجاب شهید استاد مرتضی مطهری به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم به صورت مجازی و آنلاین برای کلیه فرهنگیان محترم ناحیه یک برگزار شد و تعداد ۴۲۵ نفر در مسابقه شرکت نمودند که تعداد ۱۲۱ نفر نمره قبولی را کسب کردند.

وی اضافه کرد:  برای  همکاران محترم گواهی همایش در مسابقه صادر شد و به سه نفر از همکاران که بالاترین نمره را کسب نمودند به ترتیب  خانم "فاطمه کاظمی"، خانم "مریم قطب زاده" و خانم "اعظم السادات فرهنگ دوست" تجلیل به عمل آمد و لوح تقدیر و هدایا به این بزرگواران اهدا شد.

لازم به ذکر است در پایان جلسه از زحمات "روح الله پورصالح" کارشناس مسئول ضمن خدمت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد تجلیل و تقدیر شد.