نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اختتامیه المپیادهای برون مدرسه ای ناحیه یک برگزار شد

اختتامیه المپیادهای برون مدرسه ای ناحیه یک برگزار شدبه گزارش "سعیدفخرآبادی" کارشناس مسئول تربیت بدنی ناحیه یک، در روز مباهله و ایام مبارک طی مراسمی اختتامیه کانونهای برون مدرسه ای فصل تابستان مدیریت آموزش وناحیه یک یزد در پایگاه ژیمناستیک حضرت قاسم (ع) با حضور"مصطفی خلیلی"رییس اداره تربیت بدنی اداره کل ، "عبدالحمیدصابری" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک و جمعی از مربیان و ورزشکاران و خانواده های انها برگزار گردید.

"سعید فخرآبادی" در خصوص اهمیت ورزش و علی الخصوص رشته مفرح ژیمناستیک افزود:

شرکت مداوم و مستمر در کلاس های ژیمناستیک، مزایای سلامت جسمی، ذهنی و فیزیولوژیکی فراوانی برای کودکان فراهم می آورد. مهارت هایی که کودکان در این کلاس ها به دست می آورند می تواند در طول زندگی برایشان مفید باشد.

این ورزش به توسعه ی فیزیکی و مهارت های حرکتی کمک می کند و می تواند باعث ایجاد استحکام و استقامت، چابکی، تعادل، انعطاف پذیری، قدرت، هماهنگی، ژست خوب و آرامش بدن شود. همچنین این ورزش به کودکان کمک می کند بدن خود را مدیریت کنند. آنها می توانند با استفاده از این ورزش به موفقیت هایی همچون کنترل بدن، وفق پذیری، مقابله با استرس، نظارت بر موقعیت ها، دقت، زمان بندی و هوشیاری دست پیدا کنند .

در ادامه مراسم که با آیتم های هیجانی و متنوع و شادی همراه بود از نفرات برتر و مدال آوران کشوری و استانی تقدیر به عمل آمد.

در پایان از مربیان سخت کوش و پرتلاش آقایان : "حسین نیکخواه" و "محمدحسین مظفری" و خانم ها: "نرگس دشتی" ، "سعیده السادات موسوی" و "فرشته عامری" تقدیر شد و از طرف مربیان و کادر باشگاه ورزشی از آقای"سعید فخرآبادی" در اجرا و مدیریت کانونهای تابستانه تجلیل به عمل آوردند.