نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اختتامیه‌ جشنواره دانش آموزی داستان کوتاه برازنده مقدم برگزار شد

اختتامیه‌ جشنواره دانش آموزی داستان کوتاه برازنده مقدم برگزار شد


سومین دوره مسابقه داستان‌ کوتاه برازنده مقدم با معرفی برگزیده‌ها به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، آیین اختتامیه‌ سومین دوره مسابقه داستان‌ کوتاه برازنده مقدم با حضور جمعی از نویسندگان، داوران و مسئولین آموزش و پروش در پژوهشسرای برازنده مقدم  به صورت ارتباط زنده و تصویری برگزار شد.

در این مراسم  معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش ناحیه یک به بیان ریز جزئیات شرکت‌کنندگان و آثار راه ‌یافته به هرمرحله پرداخت و همچنین نحوه داوری هرمرحله را توضیح داد.

"محمد معینی" ضمن تشکر از مجموعه برازنده مقدم به خاطر تدارک این برنامه افزود: هنر یک قالب است که می تواند به تمام مسائل و امور جلوه بدهد و باعث ماندگاری آن اثر بشود. وی بیان داشت: ذات هنر به گونه ای است که زیبایی خاصی در امور زندگی به وجود می آورد و موضوعات به گونه ای می شود که در ذهن ما تا همیشه ثبت خواهد شد.

وی افزود: افراد شرکت کننده در این مسابقه دارای رتبه های کشوری و استانی هستند و این نشان دهنده این است که این افراد  داری استعداد و پشتکار در این زمینه هستند و باید مدارس و خانواده ها به طور جدی حمایت های لازم را در این خصوص انجام دهند.

لازم به ذکراین مسابقه با شرکت 35 نفر از شهرستان یزد ( آموزش و پرورش ناحیه یک، ناحیه دو و زارچ) برگزارشد و از ده نفر به عنوان برگزیده مسابقه تقدیر به عمل آمد. 

نفرات برتر این مسابقه به شرح زیر می باشد.