نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ویدئو کنفرانس گروه یک و دو مدیران مقطع ابتدایی برگزار شد

ویدئو کنفرانس گروه یک و دو مدیران مقطع ابتدایی برگزار شد


جلسه مجازی مدیران دوره ابتدایی به منظور ایجاد وحدت رویه و هماهنگی آموزش های مجازی با حضور"سعیده بهادرزاده" معاون آموزش ابتدایی اداره کل در دو گروه، تحت عنوان گروه یک و دو، در سالن اجتماعات ناحیه یک برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، معاون آموزش ابتدایی اداره کل، ضمن تقدیر و تشکر از تمامی مدیران و معلمان در آموزش و پرورش ناحیه یک، مطالب مهمی در مورد شبکه آموزش دانش آموز(شاد)، بیان نمود

"سعیده بهادرزاده افزود: با اشاره به سخنان وزیر آموزش و پرورش هیچ بخشی از محتوای آموزشی حذف نمی شود و احتمال این است که ۴تا ۶هفته به سال تحصیلی اضافه شود وجود دارد .

وی بیان داشت: همکاران موظفند که از طریق فضای مجازی یا از طریق سامانه شاد تدریس خود را ادامه دهند که این مسئله نیز مشکلات خاص خود را دارد که مدیران نیزمی توانند سوالات خود را  ازطریق تماس با شماره تلفن 43۰۸۱بدون پیش شماره با تلفن همراه مطرح کنند.

"بهادرزاده" در ادامه تاکید داشت:  مدیران محترم گزارش دقیق از فعالیت معلمان خود در ماه های اسفند و فروردین داشته باشند و اقداماتی را که در زمینه آموزش انجام شده است را پیگیری و رصد نمایند.

در ادامه این جلسه معاون آموزش ابتدایی ناحیه یک، ضمن تقدیر از زحمات همکاران و مدیران در سخنانی اظهار کرد: هدف از برگزاری جلسه مدیریت و کنترل آموزش های مجازی است و چالش پیشرو باید به یک فرصت تبدیل شود و لذا مقتضی است مدیران محترم با ایجاد ارتباط دوسویه بین خود و معلمان و همچنین مدرسه و معلمان با دانش آموزان و اولیا نسبت به پیگیری امور آموزشی و بهداشتی دانش آموزان، اهتمام نمایند.

او در ادامه افزود: استفاده از تجربیات همکاران، ابداع و خلاقیت در روش ها باید طوری باشد که فعالیت بر مبنای برنامه هفتگی منتج به نتیجه شود.

"خدیجه پاپوش" خاطر نشان کرد: استفاده از ظرفیت دانش آموزان به عنوان سفیران سلامت خانواده و محله، جهت جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا، ایجاد کمپین ماندن در خانه و خانه محل امن از جمله مسائلی است که به عنوان سیاست های آموزشی پیشرو میبایست انجام شود.

وی گزارشی از عملکردی مدارس در برنامه شاد مطرح و مطالبی در خصوص برنامه ریزی و سازماندهی نیروی انسانی برای سال تحصیلی جدید، دستورالعمل ثبت نام کتب درسی و دستورالعمل برنامه ملی شهاب عنوان کرد.

"پاپوش" در ادامه افزود: شبکه اجتماعی شاد، گامی به سوی آموزش نوین و کاهش استرس اولیا و دانش آموزان در زمینه آموزش است و خطاب به مدیران گفت: مسیری که شما در آن قدم نهادید، یک جهاد است و در این راه مدیران گرامی شرایط جدید و حال مردم را درک کرده و با اتخاذ تدابیر لازم در جهت رفاه مردم گام بردارند.

درادامه "روح الله پورصالح" مسئول فناوری آموزش و پرورش ناحیه یک،  مطالبی را حول مسائل جاری در زمینه استفاده از اپلیکیشن شاد، خطاهای دسترسی، عضویت و فعالسازی و رفع مشکلات ناشی از آن را برای مدیران محترم توضیح و به سوالات آنان پاسخ داد.

لازم به ذکر است در پایان مدیران با بیان گزارشی از اقدامات انجام داده به بیان مشکلات و نقطه نظرات و راه کارهای برای آموزش دانش آموزان پرداختند.