نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ناحیه یک حائز رتبه اول مسابقات طناب زنی استان شد


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، این مسابقات در ماده های امدادی ترکیبی ،سینگل داچ امدادی ،دابل داچ نمایشی و نمایشی انفرادی  با حضور بیش از 56نفر بازیکن و مربی و سرپرست در قالب طرح مدرسه قهرمان در سالن شهید کارگر برگزار شد .
گفتنی است در پایان تیم دبستان آزاد منش ناحیه یک متشکل از دانش آموزان : نرگس فلاح،مریم فلاحی،هانیه مقیمی،رقیه سلطانی و لعیا ميرجليلي با مربیگری خانم ميرجليلي  و سرپرستی مدیر مدرسه خانم عزت قانع مقام اول  را کسب کرد.
همچنین تیم دبستان هجرت  شهرستان ميبد:(زینب احمدی ،مریم محسنی فر،فاطمه حسوني نژاد،زهرا حسوني نژاد و زینب علیخانی )با مربیگری خانم رشیدی و سرپرستی مدیر دبستان خانم دهقانی مقام دوم این مسابقات را به دست آوزد.
شایان ذکر است تیم  دبستان 22بهمن شهرستان اردکان:(نرگس السادات شاکر،نگین فرخ پور،ریحانه حیدریان،محیا رضایی و ساحل افخمی)با مربیگری خانم  فاضل پور و سرپرستی خانم طلائی  موفق به کسب مقام سوم این دوره از رقابت ها گردید.

درضمن کمیته فنی مسابقات ، تیم مدرسه قهرمان و نفرات برگزیده ومنتخب این دوره از مسابقات را انتخاب نمودند،تا تیم منتخب استان یزد در تابستان97 به مسابقات کشوری اعزام گردند.