نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سومین جلسه ستاد پروژه مهر ناحیه یک برگزار شد


سومین جلسه کمیته پروژه مهر سال تحصیلی 97-96 در سالن اجتماعات شهید پورمحمد علی مدیریت با حضور اعضاء تشکیل و بعد از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید "عبدالحمید  صابری" رییس ستاد پروژه مهر ناحیه یک با توجه به تفیض اختیار پروژه مهر به استان ها و نواحی از اعضا خواست تا نسبت به اجرای اصولی پروژه مهر و مراسمات بازگشایی و ماندگار کردن آن در ذهن دانش آموزان علی الخصوص پایه اول و پیش دبستانی اقدام شود.

سپس"حسن کافی" معاون پشتیبانی و نائب رییس پروژه مهر ناحیه یک به ارائه گزارش میدانی خود از بازدید مدارس ناحیه پرداخت.وی افزود: مدیران مدارس در سال جاری تاکنون عملکرد شایسته ای از خود نشان داده اند و حداکثر تلاش خود را جهت بهسازی فضای آموزشی انجام می دهند.

در ادامه جلسه " کاظم غلامپور " دبیر ستاد پروژه مهر ناحیه یک در خصوص استفاده از مدیران و کارشناسان ناحیه در بازدیدهای میدانی از مدارس از تاریخ بیست شهریور ماه به بعد و تدوین فرم جدید ارزیابی پروژه مهر و ارسال آن به مدارس صحبت نمود.وی افزود امسال همانند سال گذشته مدارس فعالیتهای انجام شده خود را در قالب فایل پاورپوینت و بدون اعمال انیمیشن و صدا آماده نمایند و در زمان مقرر که اعلام خواهد شد به دبیرخانه این مدیریت ارسال نمایند.

در ادامه"علی محمدی" مسئول کمیته و توجیه و تبلیغ در خصوص برگزاری جشن های مهر و مقاومت ، غنچه ها ، شکوفه ها ، گلبانگ بانک توحید،جوانه ها و بچه های رنگین کمان نکاتی در خصوص نحوه اجرای آن و مدارس مجری نکاتی را بیان نمود که از طریق بخشنامه به مدارس اعلام خواهد شد.

ضمنا آقای اکبر صادقی با توجه به تجربه در کمیته پروژه مهر و ارزیابی از مدارس به عضویت دائم ستاد در آمدند.