نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دو دانش آموز از ناحیه یک به المپیاد های کشوری اعزام خواهند شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد گفت : 11 نفر از دانش آموزان یزدی به مرحله سوم المپیادهای علمی کشور راه یافتند.

به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، " عباسعلی دانافر " ضمن تبریک به دانش آموزان و جامعه فرهنگیان استان افزود : این دانش آموزان طی دو مرحله در بهمن و اردیبهشت ماه موفق به راه یابی در دوره کشوری در دانشگاه شهید رجایی تهران شدند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد تصریح کرد : درمرحله دوم المپیادهای علمی دانش آموزی تعداد 106 نفر از دانش آموزان در رشته های ریاضی، زیست شناسی، کامپیوتر،سلول های بنیادی، نجوم اختر فیزیک، شیمی، فیزیک، جغرافیا و ادبی شرکت نموده و 11 نفر به این مرحله راه یافتند.

وی گفت :  رنگ مدال دانش آموزان شرکت کننده در این المپیادها بعد از شرکت در دوره های آموزشی و گذراندن  آزمون مشخص خواهد شد.

شایان ذکر است از 11 دانش آموز المپیادی 2 دانش آموز از ناحیه یک درالمپیادهای: (نجوم ، اختر و فیزیک) و (زیست شناسی) به این مسابقات اعزام خواهند شد.

اسامی دانش آموزان راه یافته از ناحیه یک به مرحله سوم به شرح زیر می باشد:

  1. نرگس خالصی زاده دانش آموز پایه یازدهم رشته ریاضی فیزیک و شرکت کننده در المپیاد نجوم ، اختر و فیزیک از آموزشگاه استعدادهای درخشان حکیم زاده

  2. محمدرضا فلاح زاده دانش آموز پایه دهم رشته علوم تجربی و شرکت کننده در المپیاد زیست شناسی از آموزشگاه استعدادهای درخشان برازنده مقدم