نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه ویدئو کنفرانس معرفی سامانه پند ویژه مدیران مدارس ابتدایی برگزار شد


 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک، جلسه ویدئو کنفرانس با هدف معرفی سامانه پند(سامانه ثبت نام دانش آموزان پایه اول ابتدایی) برای مدیران مدارس ابتدایی در سالن اجتماعات آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد.

در این جلسه معاون آموزش ابتدایی، ضمن تبریک عید سعید فطر گفت: پیش ثبت نام دانش آموزان پایه اول ابتدایی از شش خرداد آغاز و تا ساعت 24 روز 13 خرداد  1399 از طریق سایت  pand.n1yazdedu.ir ادامه خواهد داشت.

"خدیجه پاپوش" بیان داشت:  پیش ثبت نام کلیه دانش آموزان در مدارس عادی دولتی از طریق این سامانه انجام خواهد شد. در نتیجه این فرایند شامل آموزشگاه های غیر دولتی، قرآنی و  شاهد نخواهد بود.

 در ادامه کارشناس فناوری اطلاعات آموزش و پرورش ناحیه یک، با تاکید بر این نکته که اولویت زمانی برای پیش نام نویسی وجود ندارد گفت: نام نویسی پایانی دانش آموز پس از بررسی مدارک در آموزشگاه انجام خواهد شد.

"داوود غلامی" بیان داشت: والدین محترم، پس از پایان پیش نام نویسی در سامانه از هرگونه مراجعه حضوری به آموزشگاه خودداری نمایید و  تا پایان زمان پیش نام نویسی یعنی 13 خرداد صبر کنند و بعد از دریافت پیامک، به آموزشگاه مربوطه مراجعه نمایند.

وی در خصوص اتباع خارجی گفت: آن ها باید مدارک شناسایی خود را به آموزش ابتدایی آموزش و پرورش ناحیه یک تحویل داده و پس از گرفتن کد 11 رقمی دانش آموز، به سامانه مراجعه  کنند و فرایند ثبت نام را انجام دهند.

"غلامی" افزود: زمانی پیش ثبت نام دانش آموز قطعی خواهد بود که فرد در مرحله آخر، فایل مربوط به پیش ثبت نام را دریافت کرده و آن را برای استفاده در مراحل بعدی ثبت نام حفظ و نگهداری نماید.