نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه ویدئو کنفرانس مدیران هنرستان ها برگزار شد

جلسه ویدئو کنفرانس مدیران هنرستان ها برگزار شد


جلسه ویدئو کنفرانس مدیران هنرستان ها با حضور"علیرضا جلالی" معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان در ناحیه یک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک، از سری جلسات ویدئو کنفرانس با توجه به تعطیلات اضطراری پیش آمده برای مدیران هنرستان ها برگزارشد.

معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان، ضمن حضور در این مدیریت، با شرکت در این جلسه از زحمات مدیران تشکر نمود وگفت: ما باید از شرایط و تهدید به وجود آمده بهره برداری لازم را برده و آن را به یک فرصت تبدیل نماییم.

"علیرضا جلالی" بیان داشت: لازم است مدیران گرامی با ایجاد ارتباط دوسویه بین خود، معلمان، مدرسه و معلمان با دانش آموزان و اولیا نسبت به پیگیری امور آموزشی و بهداشتی دانش آموزان اقدام نمایند.

وی در ادامه گفت: زحمات عوامل مدارس با انجام آموزش های مجازی دوچندان شده وبا بیان این نکته که با برقراری تعطیلات، امر آموزش تعطیل نشده برای همه آرزوی موفقیت نمود.

در این جلسه، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک، ضمن تبریک سال جدید و میلاد حضرت علی اکبر(ع) از زحمات مدیران تشکر کرد و گفت: با توجه به اینکه شرایط پیش آمده خاص بوده و آموزش حضوری را تحت تاثیر قرار داده باید همچون گذشته که در همه عرصه های تعلیم و تربیت بر مبنای سند تحول بنیادین رتبه برتر کشور هستیم با اجرای آموزش های مجازی به کمک همه عوامل آموزشگاه و برقراری تماس با دانش آموزان و خانواده آنها جایگاه خود راحفظ کنیم.

"زهره امیر چقماقی" از مدیران مدارس خواست ضمن مطالعه دقیق دستور العمل های ارسال شده از ستاد کرونای استان وتشکیل ستاد مدرسه ای نسبت رعایت موارد اعلام شده اهتمام ورزند.

در ادامه معاون آموزش متوسطه، درخصوص تلاش های مدیران و دبیران در امر آموزش مجازی بیان داشت: با توجه به متفاوت بودن نوع ارزشیابی در دروس هنرستان ها در کنار دروس عملی و تنوع رشته ها، مدیران محترم با دبیران همکاری لازم را داشته باشند.

"رضا سرتیپ زاده" در ادامه تاکید کرد: دانش آموزان پایه دوازدهم با توجه به فارغ التحصیلی و برگزاری کنکور در بعضی رشته ها  باید به آنان توجه خاصی داشته باشیم.

در پایان مدیران با بیان گزارشی از اقدامات انجام داده به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود پرداختند.