نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه ویدئو کنفرانس مدیران دبیرستان های دوره دوم پسرانه برگزار شد

جلسه ویدئو کنفرانس مدیران دبیرستان های دوره دوم پسرانه در سالن اجتماعات ناحیه یک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک از سری جلسات ویدئو کنفرانس با توجه به تعطیلات اضطراری پیش آمده برای مدیران دبیرستان های دوره دوم پسرانه برگزار شد.

در ابتدای جلسه مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن تبریک سال جدید و تبریک 26 سال صدر نشینی در کنکور سراسری از زحمات مدیران، کادر و دبیران تشکر نمود واز مدیران خواست با توجه به ادامه یافتن تعطیلات اضطراری پیگیر آموزش های مجازی باشند

" زهره امیرچقماقی" با تاکید به مدیران مبنی بر پیگیری دقیق وضعیت تحصیلی دانش آموزان پایه دوازدهم در فرصت باقی مانده گفت : مدیران محترم حداکثر تلاش خود را با کمک مشاوران به دانش آموزان و خانواده ها داشته باشند  و با تنظیم برنامه های مطالعاتی پیگیر امور با توجه به شرایط کنونی داشته تا شاهد نتایج خوبی همچون سال های گذشته در سال تحصیلی جاری باشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه شرایط پیش آمده فرصت جدید و خوبی را به وجود آورده تا ارتباط با خانواده ها بیشتر شود و  خانواده ها بیشتر درگیر مسائل آموزشی شوند افزود: این موقعیت فرصتی برای بیان توقعات و انتظارات در کنار تعامل با خانواده ها است.

 همچنین"امیرچقماقی" از مدیران خواست در اسرع وقت با مراجعه به سامانه ارزیابی نسبت به تکمیل فرم شماره سه اقدام نمایند.

در ادامه معاون آموزش متوسطه ضمن تبریک سال جدید از زحمات مدیران و دبیران در امر آموزش مجازی تشکر نمود و گفت: اقدامات خوبی در خصوص آموزش مجازی انجام گرفته است که مدیران باید نظارت بر کانال ها و گروه های درسی ایجاد شده را یکی از وظایف مهم خود تلقی کنند. همچنین برنامه ریزی ها به گونه ای باشند که تدریس همه دروس در تمام پایه های تحصیلی انجام شود.

"رضا سرتیپ زاده" بیان داشت: مدیران محترم نمونه سوالات امتحانات نهایی برگزار شده در خرداد 98 را به عنوان نمونه در اختیار دانش آموزان پایه دوازدهم قرار دهند و با برگزاری جلسه شورای دبیران بصورت مجازی پیگیر امر آموزش مجازی بوده و به کمک مشاوران طی تماس تلفنی با والدین و دانش آموزان پایه دوازدهم، پیگیر برنامه های مطالعاتی آنان باشند

وی اضافه کرد: برگزاری کنکور سراسری به قوت خود باقی است و دانش آموزان با شایعات شبکه های مجازی توجه نکنند.

در پایان مدیران با بیان گزارشی از اقدامات انجام داده به بیان مشکلات و نقطه نظرات و راه کارهای برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی  پرداختند.