نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه ویدئو کنفرانس مدیران دبیرستان های دوره اول پسرانه برگزار شد

جلسه ویدئو کنفرانس مدیران دبیرستان های دوره اول پسرانه برگزار شد


جلسه ویدئو کنفرانس مدیران دبیرستان های دوره اول پسرانه در سالن اجتماعات ناحیه یک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک، از سری جلسات ویدئو کنفرانس با توجه به تعطیلات اضطراری پیش آمده برای مدیران دبیرستان های دوره اول پسرانه برگزار شد.

در ابتدای جلسه مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک، ضمن تبریک سال جدید از زحمات مدیران، کادر و دبیران تشکر نمود واز آنان خواست با توجه به ادامه یافتن تعطیلات اضطراری همچنان پیگیر آموزش های مجازی باشند

"زهره امیرچقماقی" با تاکید به مدیران مبنی بر پیگیری دقیق وضعیت تحصیلی دانش آموزان افزود: مدیران محترم مدارس، حداکثر تلاش خود را با کمک مشاوران در رابطه با آموزش های مجازی داشته باشند.

 وی گفت: با توجه به پیش رو بودن هفته مشاغل، مدیران محترم هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم را یکی از اولویت های کاری خود قرار داده و راهنمایی های لازم را از طریق شبکه های اجتماعی داشته باشند. وی با بیان این که متوسطه دوره اول از اهمیت ویژه ای برخوردار هست و از این جهت که پایه و اساس متوسطه دوره دوم بوده و از طرفی دانش آموزان با انتخاب رشته تحصیلی در پایه نهم سرنوشت زندگی خود را رقم می زنند لازم است آموزش های مجازی در کنار امور مشاوره ایی پیگیری شود.

در ادامه جلسه معاون آموزش متوسطه ضمن تبریک سال جدید از زحمات مدیران و دبیران در امر آموزش مجازی تشکر نمود و بابیان اینکه اقدامات خوبی در این خصوص انجام گرفته از مدیران خواست برکانال ها وگروه های درسی ایجاد شده نظارت خوبی داشته باشند.

 "رضا سرتیپ زاده" گفت: برنامه ریزی ها  باید به گونه ای باشند که تدریس همه دروس در تمام پایه های تحصیلی انجام شود.

وی از مدیران خواست نمونه سوالات تهیه شده توسط سرگروه های آموزشی که در سایت n1yazdedu.ir بارگذاری شده را دانلود و از طریق کانال های آموزشی مدرسه در اختیار دانش آموزان قرار دهند.

"سرتیپ زاده" با بیان این که سایت yazdgfh.ir به عنوان یکی از سایت هایی که رشته های فنی و حرفه ایی و کاردانش را به خوبی معرفی کند از مدیران خواست اطلاع رسانی در این خصوص به دانش آموزان پایه نهم داشته باشند تا آنان بتوانند اطلاعات جامع در رابطه با رشته های فنی و حرفه ایی و کاردانش و آینده شغلی مربوطه کسب کنند.

در پایان مدیران با بیان گزارشی از اقدامات انجام داده به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود پرداختند.