نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه رؤسای حوزه های امتحانات نهایی خرداد 99 برگزار شد

جلسه توجیهی عوامل اجرایی حوزه های امتحانی با حضور مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک، معاون آموزش متوسطه، معاون تحقیق و پژوهش، کارشناس مسئول سنجش و ارزشیابی، کارشناس مسئول فناوری، کارشناس بهداشت، و برخی از مدیران مدارس در خصوص برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک،  جلسه توجیهی عوامل اجرایی حوزه های امتحانی در سالن اجتماعات آموزش و پرورش ناحیه یک، با هدف ایجاد هماهنگی در برگزاری امتحانات پایه دوازدهم بر اساس دستورالعمل اجرای پروتکل های بهداشتی بر پا گردید.

در این جلسه "زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک، با اشاره به حساسیت برگزاری امتحانات به دلیل شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: حوزه های امتحانی باید کلیه پروتکلهای بهداشتی ازجمله فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و دستکش، نحوه چیدمان صندلی ها را مدنظر قرار دهند و هیچ یک از عوامل اجرایی و دانش آموزی بدون ماسک وارد حوزه های امتحانی نشوند تا خانواده ها دغدغه و نگرانی در این زمینه نداشته باشند.

وی اذعان کرد: با توجه به این که در هر حوزه امتحانی دانش آموزانی از دیگر مدارس حضور دارند، عوامل اجرایی امتحانات نباید بین دانش آموزان فرقی بگذارند زیرا همه ی دانش آموزان عزیز مانند فرزند ما می باشند.

در ادامه "حمیدرضا زارع"، کارشناس مسئول امتحانات و " روح الله پورصالح" کارشناس مسئول فناوری، در خصوص ضوابط امنیتی و اجرایی امتحانات به ذکر مباحثی جهت هماهنگی بیشتر حوزه ها پرداختند.

در پایان جلسه، "محسن ابویی" کارشناس بهداشت، مسائل و پروتکلهای بهداشتی مربوط به برگزاری امتحانات را به طور کامل شرح داد.