نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسات ویدئو کنفرانس مدیران دبیرستان های دوره اول دخترانه برگزار شد

جلسات ویدئو کنفرانس مدیران دبیرستان های دوره اول دخترانه برگزار شد


جلسه ویدئو کنفرانس مدیران دبیرستان های دوره اول دخترانه در سالن اجتماعات ناحیه یک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش ناحیه یک از سری جلسات ویدئو کنفرانس با توجه به تعطیلات اضطراری پیش آمده برای مدیران دبیرستان های دوره اول دخترانه برگزار شد.

در ابتدای جلسه مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن تبریک سال جدید از زحمات مدیران، کادر و دبیران تشکر نمود و گفت:  مدیران محترم با توجه به ادامه یافتن تعطیلات اضطراری همچنان پیگیر آموزش های مجازی باشند و وضعیت تحصیلی دانش آموزان را پیگیری نمایند

 "زهره امیرچقماقی" تاکید کرد: مدیران مدارس حداکثر تلاش خود را با کمک مشاوران در رابطه با آموزش های مجازی داشته باشند و با توجه به در پیش رو بودن هفته مشاغل هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم را یکی از اولویت های کاری خود قرار داده و راهنمایی های لازم را از طریق شبکه های اجتماعی داشته باشند.

وی با بیان این که متوسطه دوره اول پایه و اساس متوسطه دوره دوم بوده و از اهمیت ویژه ای برخورداراست، واز طرفی دانش آموزان با انتخاب رشته تحصیلی در پایه نهم سرنوشت زندگی خود را رقم می زنند لازم است آموزش های مجازی در کنار امور مشاوره ایی پیگیری شود.

"امیرچقماقی" با بیان اینکه ساعت کاری تغییر کرده و باید به صورت هدایت شده و با نظارت بر فضای مجازی آموزش ها دنبال شود گفت: این تهدید و موقعیت پیش آمده را  باید به فرصت طلایی تبدیل نماییم و حداکثر استفاده لازم را برای ارتباط وتعامل با خانواده ها انجام دهیم، تا والدین در جریان مسائل آموزشی و پرورشی قرار گیرند. همچنین وی اظهار داشت: با توجه شرایط سنی دانش آموزان دوره اول متوسطه نباید ازآموزش مسائل پرورشی در فضای مجازی غافل باشیم.

در ادامه معاون آموزش متوسطه ضمن تبریک سال جدید از زحمات مدیران و دبیران در امر آموزش مجازی تشکر نمود و گفت: اقدامات خوبی درخصوص آموزش مجازی انجام گرفته است که باید مدیران محترم بر کانال ها و گروه های درسی ایجاد شده نظارت کافی داشته باشند و برنامه ریزی ها به گونه ای باشند که تدریس همه دروس در تمام پایه های تحصیلی انجام شود.

"رضا سرتیپ زاده" بامعرفی سایت yazdgfh.ir به عنوان یکی از سایت هایی که  می تواند  رشته های فنی و حرفه ایی و کاردانش را به خوبی معرفی کند  از مدیران خواست اطلاع رسانی در این خصوص به دانش آموزان پایه نهم داشته باشند تا آنان بتوانند اطلاعات جامع در رابطه با رشته های فنی و حرفه ایی و کاردانش و آینده شغلی مربوطه را کسب کنند.  وی بیان داشت: مدیران محترم، با برقراری یک تماس تلفنی با والدین دانش آموزان پیگیر آموزش های مجازی باشند.

"سرتیپ زاده" در ادامه از مدیران خواست با ورود به سامانه ارزیابی نسبت به تکمیل فرم شماره سه با کد 10429 اقدام نمایند.

در پایان مدیران با بیان گزارشی از اقدامات انجام داده به بیان مشکلات و نقطه نظرات و راه کارهای خود در خصوص نحوه برگزاری امتحانات پایان سال پرداختند.