نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تکریم و معارفه معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک انجام شد


به گزارش "علی محمدی" مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک، آئین تکریم و معارفه معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت ناحیه یک برگزار شد.در این جلسه که با حضور معاونین پشتیبانی و آموزش نیروی انسانی و مسئول حراست اداره کل آموزش و پرورش استان و مدیر ؛ معاونین و کارشناس مسئولان مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک که درسالن شهید پورمحمدعلی ناحیه برگزار گردید،"حبیب فکوری" به عنوان معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش ناحیه یک یزد معرفی و از خدمات و زحمات چندین ساله "حسن کافی" که به کسوت بازنشستگی نائل شدند تقدیر شد.

در این مراسم "حاج علی دهقان" معاون پشتیبانی اداره کل استان گفت: داشتن برنامه راهبردی برای برنامه ریزی های بعدی یک ضرورت است که خوشبختانه این برنامه در ناحیه یک وجود دارد. وی در سخنان خود افزود؛ همکاران معزز دست های معاون پشتیبانی هستند و همکاری همه واحدها را شرط تحقق اهداف برنامه های اصلی دانست و ما باید خود را خدمتگزار نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران بدانیم و با تلاش و خدمت صادقانه دین خود را به این نظام ادا نمائیم.

"زهره امیرچقماقی"مدیر ناحیه یک از زحمات چندین ساله کافی که ایشان را فردی توانمند ، مجرب ، با اخلاق و دارای کارنامه درخشان کاری و از میراث های گرانبهای آموزش و پرورش استان نام برد ؛ تشکر کرد و گفت در اولین فرصت طی مراسمی با حضور کلیه مدیران مدارس از زحماتشان قدردانی به عمل خواهد آمد. وی به مدعوین گفت: نظم و انضباط کاری لازمه پیشرفت هر سازمانی است و قانون گرایی و حفظ کرامت انسانی را از دیگر مولفه های مهم و اساسی مدیریت عنوان کردند.

در ادامه "حسن کافی" از زحمات و مدیران کل آموزش و پرورش استان و ناحیه یک تشکر کرد و گفت: کار در ناحیه یک با وجود همکاران مجرب و مدیران عالی مدارس از بهترین لحظات زندگی ام می باشد و در هر ساعت از شبانه روز،باز هم در خدمت همکاران می باشم .وی افزود:مسئولیت ها، امانت هایی الهی برگردن انسان ها هستند و انسان هایی که از این فرصت برای خدمت به بندگان خدا بهره برده اند سعادتمند می شوند.

سپس "حبیب فکوری" معاون پشتیبانی ناحیه در سخنان خود از اعتماد اداره کل و ناحیه تشکر کرد و گفت: در پست معاونت پشتیبانی و توسعه در سایه یکدلی و هماهنگی، اجرای قانون و احترام متقابل در راستای وظایف خود با تمام توان در جهت رشد و شکوفایی ناحیه انجام وظیفه می نمایم و ما باید در نظر بگیریم که برای معلمین و مدارس و فرزندان این مرزوبوم کار کنیم و در اولین فرصت شاخص ها و محورهای کار را با مشارکت همکاران بررسی و اجرا می کنیم.

در پایان مراسم ابلاغ فکوری توسط "جلیل زارع" رییس امور اداری ناحیه یک قرائت و به وی اهدا شد.

لازم به ذکر است که فکوری سابقه تدریس ، مدیریت در دوره های تحصیلی،  کارشناس آمار ، رییس کلنیک فرهنگیان بوشهر، رییس اداره برنامه ریزی و بودجه اداره کل بوشهر و معاونت تحقیق و پژوهش و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش بوشهر را در کارنامه خود دارد و از یادگاران دوران دفاع مقدس است.