نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

به مناسبت روز جهانی ماما از ماماهای مرکز درمانی فرهنگیان تجلیل به عمل آمد


به گزارش روابط عمومی ناحیه یک ، به مناسبت روز جهانی ماما ، از دکتر زنان و زایمان و ماماهای مرکز آموزشی و درمانی فرهنگیان  توسط مدیر آموزش و پرورش نایه یک تجلیل به عمل آمد.

نوزاد اولین نگاه معصومانه اش را به تو هدیه میکند و تو اولین کسی هستی که گریه اش را صبوری می کنی، صبوری و معصومیت بدرقه راهت ای ماما،روزت مبارک ای سراپا سبزی که اولین نگاه، اولین نفس، اولین لبخند، اولین فریاد، اولین شوق و اولین عشق را نظاره گری

ماما وظيفه مهمي در مشاوره و آموزش بهداشت، نه تنها براي زنان بلکه براي خانواده و جامعه دارد. علاوه براين وظيفه ي اصلي ماما  آموزش دوران بـارداري و آمـاده کـردن والدين براي پذيرش وظايف پدري و مادري است كه مي تواند به وظايف و مسئوليتهاي بيشتري همچون  تنظيم خانواده و مراقبت هاي کودک و در بعضي از موارد موارد، به مشاوره در مورد بيماريهاي زنان نيزگسترش يابد.

پس از تجلیل از ماماهای گرانقدر "عبدالحمید صابری"مدیر ناحیه یک  به همراه آقایان "عباس جعفری" معاون پژوهش و نیروی انسانی و "جلیل زارع" رییس کارگزینی و "علی محمدی" مسئول روابط عمومی ناحی یک ،از فضای بازسازی شده به اتفاق "دکتر ایمانی"رییس مجموعه درمانی بازدید بعمل آوردند که با زحمات دکتر ایمانی و همکارشان تحولی در مجموعه ایجاد نموده اند

روابط عمومی ناحیه یک از طرف کلیه همکاران فرهنگی متن زیر را به دکتر ایمانی و همکاران خدومشان تقدیم می دارد:

جناب آقای "دکتر ایمانی" رییس مجموعه آموزشی و درمانی فرهنگیان یزد

تلاش خالصانه و صادقانه شما آینه وظیفه شناسی و پژواک دانائی و تعهد است. نتیجه بذر و تلاش و کوشش شما، درخت امیدی است که به بار می نشیند و نوید بخش آینده ای پرنشاط و زیباست و نیل به آرزوهای بزرگ ملی ، نیازمند فکر روشن ،عزم راسخ ، اراده ای استوار و شجاعت و اخلاص است.

شایسته است با توجه به رضایت همکاران عزیزمان و عملکرد صورت گرفته در جهت ارتقاء بهره وری برنامه های مرکز درمانی آموزشی فرهنگیان و سایر فعالیتها و خدمات اثر بخش جنابعالی در راستای پیشبرد ، ساماندهی و بهبود وضعیت ،صمیمانه تقدیر نموده و از درگاه ایزد منان توفیقات روز افزون جنابعالی و همکارانتان  را در ظل توجهات ولیعصر (عج) مسالت می نماییم.