نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری نشست هم اندیشی معاونین فناوری مدارس


اولین جلسه هم اندیشی معاونین فناوری مدارس ناحیه یک یزد در تاریخ 96/10/10 و  در محل کارگاه رایانه آموزشگاه متوسطه دوره اول شهید صدوقی برگزار شد.

 در ابتدای جلسه "سید ابراهیم حسینی" معاون پژوهش و برنامه ریزی ناحیه یک در رابطه با وضعیت موجود و برنامه های در حال اجرا گزارشی ارائه نمود. سپس "روح الله پورصالح" کارشناس مسئول فناوری اطلاعات ناحیه یک به تشریح شرح وظایف معاونین فناوری پرداخت و پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد که وظایف اصلی معاونین فناوری به مدیران مدارس ابلاغ گردد. در ادامه جلسه "ابولفضل پهلوان حسینی" رئیس اداره فناوری اطلاعات اداره کل آموزش و پرورش استان در زمینه پورتال همگام، کارگاه های رایانه ، تجهیزات هوشمندسازی و امنیت اطلاعات توضیحاتی را ارائه داد. سپس "داود غلامی" کارشناس فناوری اطلاعات ناحیه یک در رابطه با کنترل قراردادهای اینترنت و خریدهای سخت افزاری و نرم افزاری نکاتی را اشاره نمود.

در پایان "عبدالحمید صابری" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک طی سخنانی از تلاش های معاونین فناوری قدردانی کرد و در پایان جلسه از زحمات "احمد فلاح" کارشناس مسئول اسبق فناوری اطلاعات ناحیه یک تجلیل به عمل آمد و روح الله پورصالح به عنوان کارشناس مسئول فناوری اطلاعات معرفی شد.